20 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kizlar bende anal fissur var. doktora gittim rektoderm verdi ama o tür kremleri nasıl sürüyorsunuz ben içe ittiriyorum sanırım beceremiyoru?

1. İçe ittiremiyorum

12 mart 20:06

2. o kremlerin genelde uzun aparatları var o şekilde

12 mart 20:13

3. Suslu o kremi bilmiyorum da benimkinin böyle uzun konik ucu vardı. Onunla içe uygulanıyor. Her kullanımdan sonra saf alkolle yıkıyoruz konik kısmı klozette. Bi de çok dikkat et sakın fissure temas ederken çarpma çizme olmisin, acır.

12 mart 20:16


4. O dediğiniz aparatlar sanırım hemoroid kremlerinde oluyor süslüler bu kremde aparat yok parmak bogumuna kadar elini sok diyor da nasıl sokacağım kremi oraya nasıl süreceğim bilemiyorum. Hafif içe ittiriyorum o kadar. Allah kimseye bu hastalığı vermesin psikolojim bozuldu hatta depresyona girdim.

12 mart 20:20

5. Yok yok aynı gemideyiz, anal fissure kullanmıştım. Valla suslu talimatta ne diyorsa yap derim. Çünkü demek ki hissetmen gerekiyor. Yani krem oraya temas etmezse ise de yaramaz, acılar devam eder yaldır yaldır. Bence ne istiyorsa yap, sonra da alkol le sabunla suyla artık ... cok geçmiş olsun ben biliyorum acısı fena ama geçecek eğer ki tedavine uyarsan.

12 mart 20:28

6. 6. Anonim elinizle mi sürdünüz yoksa ameliyat eldiveniyle mi ? Ameliyat eldiveniyle hissedemiyor gibiyim de ben

12 mart 20:30

7. İşte benimkinde aparat vardı. Konik. Hem fissur hem hemoroid vardı. İkisinde de vardı bu uçtan.

12 mart 20:32


8. Bende sadece tuvalette acı var onun dışında acısı kalmadı başlarda tüm gün acıyordu şimdi sadece tuvalette acıyor. Çok teşekkür ederim :) anonim yazmıyorum eğer mesaj atarsanız konuşmak isterim soracaklarim var :(

12 mart 20:35

9. Süslü bu aralar algida secicilik midir nedir cok görüyorum bu hastaligi nasil olustu sizde acaba sorsam. Bu arada erkek arkadasimda da var yakinda ameliyat olacak o da cok zor durumda Allah yardimciniz olsun. :( Onun kullandığı ilacın ucu iceri dogru girenlerdendi. İlac farkli sanirim

12 mart 20:42

10. Ben de kullanıyorum rektoderm. Yaklaşık bir ay önce şiddetli agrı ile doktora gittim anal fissür dedi birkaç gün sıvı ağırlıklı beslendim. Rectoderm,bepanthen yara iyileştirici krem, bir de basur icin olan kremden kullandım. Günde bir kere de sarı kantaron yağı sürdüm. Baya iyileşmiştim sonra katı beslendim sanırım bi ara yine kabız oldum hayda başka yerden yine yırtıldı. Kağıt gibi dötüm var bıktım valla:( yine sıvı ağırlıklı beslenmeye basladım. İlaçları düzenli kullanıyorum geçsin diye dua ediyorum bir de. Bu Arada ben eldiven takıyorum serce parmağıma boğuma kadar ince tabaka rectoderm sürüp popo deliginden içeri sokuyorum ve sonra eldiveni atıyorum. 

12 mart 20:49