4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kizlar bugun cok parfum lafi gecti sozlukte hazir konu acilmisken avon parfumleri ?

nasillar sizce kalicilik konusunda. sanirim en son bi 5 6 sene evvel kullanmistim o zamandan beri cesit ve fiyat hakkinda hic bir fikrim yok. bugun arkadasim fularima sıktı biraz yuvarlak top gibi mavi siseli bir parfumdu kokusu cok hosuma gitti hala da var fularimda acaba ten de kaliyor mudur kokusu veya kiyafetlerde ? ya da onerebileceginiz baska kokulari ?

1. Kalıcı olan kokuları var süslücüğüm. Ben mesela today kullanıyorum, orta kalıcılığı var. Ama beğendiğiniz koku varsa tavsiye ederim. Pişman olmazsınız.

12 şubat 22:27

2. Hii alabilirsin diyorsunuz yani ama bilemedim ki acaba geneli boyle kalici midir ? Bence indirime girince kaliciliklarri degisiyor bunu gercekten deneyimledim sanki muhteviyati degistiriyorlar degil mi ?

12 şubat 23:35

3. şimdiye kadar kullandığım avon parfümleri hem tende hem giyside baya kalıcıydı. rare pearl, incandessence, perceive, perceive oasis vs. denedim. yalnız kataloglarında bazen uçuk fiyatlar görüyorum, ben gittigidiyordan almayı tercih ediyorum. hatta orda bazı satıcılar parfümleri set halinde satıyor ve fiyatlar katalog fiyatlarının çok çok aşağısında oluyor. bence o şekilde alıp deneyebilirsiniz.

12 şubat 23:43


4. Ben bi kozmetik dukkanindan aliyordum eskiden indirim zamanlari alip stoklayan. O zaman fark ediyordum mesela indirimsiz halleri daha kalici guzel olyordu sanki . Ama bir sans verecem cunku simdiye dek hic bi parfum wish of love kadar kalmasi tenimde 5 sene once fln boyleydi simdi nasildir bilemem tabi

12 şubat 23:47