10 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kizlar cay servisi yaparken vs. ellerim titriyor, misafir gelmesin istiyorum hic, fobiye dondu artik ben de bana yardim edin ya?

1. Nöroloji uzmanına muayene olmanızı tavsiye ederim.

19 mart 14:17

2. Norolojik bi sey yok diye dusunuyorum oyle olsa titreme hep olur.

19 mart 14:21

3. Yaa hahah ben de böyleyim asla çay taşıyamıyorum. Ama benimkinin sebebi bu, küçükken üstüme kaynar çaydanlık devrildi o günden beri çay taşımaya korkarım milim milim yürürüm. Eğer çocukluktan kalma bir şeyiniz yoksa evde bol bol ailenize ya da arkadaşlarınıza servis yapmayı deneyin

19 mart 14:26


4. Cay icerken, oje surerken, rimel surerken oluyorsa tiroid hormonlari da olabilir. Ancak sadece servis sirasindaysa malesef heycanlanmadan bardaklara bakmadan tasimaya calismak lazim yoksa olmuyor. 

19 mart 14:26

5. Yürürken çaylara bakıyor musunuz ? Aynı sorun bende de vardı bir arkadaşım yürürken çaylara bakma karşıya bak dedi cidden işe yaradı.

19 mart 14:27

6. Ya aynisi banada oluyor boyle baya dolu bi tepsi cay tasirken agirligi cok geliyor bana ellerim cok kuck bileklerim cok ince sanirim o yuzden:/

19 mart 14:30

7. Ya benim de bileklerim cok ince bi de heyecanlaniyorum galiba, istemem filan olursa kahve tasirken rezillik kepazelik yemin ediyorum :(((

19 mart 14:34


8. Bende mutfaktan kendi odama türk kahvesi götürürken yaşıyorum bunu , her Allah'ın günü içiyorum hol de uzun antrenman yarın öbür gün istemeye gelirler falan afkkjfkkvxd.

Annem de yola bak diyo ne alaka anlamıyorum ama o zaman köpüğü dokulmuyor gerçekten

19 mart 15:30

9. Demir eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir mi

19 mart 17:34

10. bi dönem vardı demikeksikliği tedavi olmuştum yine mi nüksetti acaba, ellerim titremese bile titreyeceğinden korkuyorum o tepsiyi. çayı elime alasım gelmiyo ya.

19 mart 17:43