12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kuzenime darılmakta haklı mıyım ?

soruyu silmek adına yoruma yazıcam

1. İyi geceler süslüler, kuzenimin bir senelik bir ilişkisi var.

Önceden mesela ilişkilerinin ilk başında kuzenimle plan yapıyordum sonra hop sevgilisinin de geleceğini öğreniyordum. Kuzenime diyordum kız kıza olacağımızı zannediyodum ben o zaman erteleyelim diye, cunku rahat edemiyodum. Neyse mesela bi yere gidelim diyoduk kuzenim dedi ki biz oraya beraber olmadıgımız surece gitmiyoruz mutsuz oluyoruz orası biraz yasaklı bolge vs. Gene okey dedim. En son bugun artık darıldım, ders arasındaydım gel dedim yemek yiyelim fakultede. Yaa kuzen iste x'deyim, uyuyor su an, ben cok ısrar ettim eve gecelim ben ders calısayım diye,uyandırsam kızar mı bilmiyorum dedi. Ben de yani sor o zaman ona ne diyim bekliyorum dedim. En son mesaj atmıs kuzen iste hastayım sen de burda kal gitme ders calıs dedi x diyip uzgun surat fotoğrafını atmıs.

Ben de reglim yaklaşıyor o yuzden mi bilmiyorum uzuldum cok ya yani darıldım. Benim de sevgilim var ben de mıçmıç bir insanım ama kimsenin ilişkisine bu kadar dahil olmayı sevmediğim icin kendi ilişkimi de dahil etmiyorum.

Haklı mıyım yoksa abartıyor muyum süslüler...

9 kasım 01:57

2. Sevgilisiyle anlaşamıyor musunuz süslü arkadaş olsanız rahat edersiniz aslında 

9 kasım 02:17

3. Biraz durumu içselleştirmişsin süslücüm. Yapılan bi plani iptal etmediği yada şu yasak bölge vs muhabbetlerini yapmadığı sürece alınmayın bence

9 kasım 02:17


4. ay özür dilerim ama içime içime kustum okurken. orası yasaklı bölge sadece beraber gidiyoruz ne ya tuvalete de beraber gitsinler. boşverin süslü çağırmayın bi süre bir yerlere, başkalarıyla görüşün.

9 kasım 02:53

5. Bence haklisin. Yapışık ikiz gibi neden her yere sevgilisiyle geliyor ki. Yani sen sevgilisiyle iyi anlaşmak zorunda değilsin. Samimi olmak zorunda değilsin. Kız ortamı farklidir. Rahatsız olman doğal. Sanki kuzen sevgilisine bi tik daha değer veriyor gibi. Sen başka arkadaş bul onlarla takıl. Benim de sevgilim var ama ayrı ayrı ortamlarımız da var. Kimi zaman beraber gideriz buluşuruz topluca arkadaşlarla. Ama dediğin gibi değil. Yani belki sen kuzeninle zaman geçirmek istiyorsun ona anlatacakların var. Ama kuzenin sallamıyor bunu. Sevgilim de sevgilim kafasında. O ikinizle de rahat ama sen bunalmışsın doğal olarak. Sonuçta onun sevgilisi ve senin alakan yok bi yerde. Benim kuzen de böyleydi. Filme gidelim derdim yok sevgilim izin vermez bilmem ne. Biyerden sonra sallamıyorsun. Dediğim gibi sen başka arkadaşlarınla takıl. Kuzenin de akraba sonuçta. Akrabalar bazen birbirinden skilir. Sen onu arkadaş gibi görmüşsün. Ama o seni daha çok akraba gibi görüyor. Sevgilisiyle daha çok eğleniyor. Arama sorma. Emrivaki de yapmasin. Hatta onla bulusacagin zaman baktin sevgilisi de geliyor ek gitsin. Ya da sen de bi arkadaşınla buluş . 4 lu olun. Emrivaki hoş bisey değil.

9 kasım 03:24

6. buluşma planı yaptığım insanın başka insanları bana sormadan davet ederek emrivaki yapmasından hiç hoşlanmam. o kişiye sordun mu yani, belki istemiyor, kesinlikle düşüncesizce bi davranış. abartmıyorsunuz ben de kuzeninizin tavırlarına uyuz olurdum.

9 kasım 04:27

7. abartıyorsun.

9 kasım 08:29


8. Siz haklisiniz ama ben olsam darildigimi bile soylemez uzun sure aramaz sormazdim o aramadigi surece. Buldumcuk olmus bir sevgilisi oldu diye. 

9 kasım 08:39

9. siz de bi sure aramayin +1

9 kasım 09:02

10. bana da kötü niyetli gibi gelmedi. eğer sevgilisi a diyince b diyince b diyorsa bu sadece kendisine zarar verir. sizlik bir durum yok. demek ki sevgilisi varken böyle birine dönüşüyor. görmüş oldunuz.

benim beraber büyüdüğüm canımın parçası dediğim kuzenim kendine sevgili bulunca benimle konuşmayı minimuma düşürdü. hatta instagramdan sildi vs. elalemin kızı için bana bunu yapınca düğünüme bile çağırmadım düşünün. kendi değerinizi kendiniz belirlersiniz. silin atın çok seviyorsa o peşinizde dönsün.

9 kasım 10:23