5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

lash sensational vs loreal paradise?

kızlar sorum şu: ben lash sensationaldan çook memnunum kaç tüp kullandım hatırlamıyorum bile. kirpiklerim orta uzunlukta dümdüz ve hacimsiz. lash sensationalın en çok kirpiklerimi gün boyu kıvrık tutmasını seviyorum. loreali denemek uzun zamandır aklıma ama cesaret edemiyorum bir türlü. 35 tl'yi hak eden bir maskara mı sizce? benim gibi kirpik yapısı olanlar cevaplarsa çok sevinirim ona göre indirim bitmeden gidip alacağım.

1. İkisi arasından bence lash sensational ama maybelline the falsies black drama maskarasına bakmanızı da öneririm

17 ağustos 18:28

2. Lash sensationali ben de çok seviyordum, kirpiklerimi döktüğü için paradise aldım onu daha da çok sevdim. Ama paradise’ın ömrü bi ay. Bi ay sonra kurumaya başlıyor o ilk halinden eser kalmıyor. Her ay maskara almaya başlayınca onu da bıraktım :) şu an favorim maybelline big shot. Sensational ya da paradise kadar olmasa da istediğim etkiyi veriyor

17 ağustos 18:28

3. sizin gibi kirpiklerim var paradise cok basarisiz bence. kirpik kiviriciyla kivirsam sadece ayni hacime ulasiyorum. ve 1 ay sonra kuruyor, parasini hic hak etmiyor.

17 ağustos 18:32


4. black drama yı çok sevemedim malesef, big shotu da kullandım daha önce fena değildi. paradisedan vazgeçiyorum o zaman madem ömrü bir ay ben yine gidip lash sen. alayım en iyisi teşekkürler kızlar :)

17 ağustos 18:33

5. kirpik yapımız tamamen aynı. paradise daha çok hacim veriyor ancak benim beklentim kıvrık, tek tek ayrılmış uzun kirpikler. o açıdan sensational çok daha başarılı, ayrıca çok daha kalıcı. eğer hacim istiyorsanız paradise'a geçin ama öteki türlü memnun kalmazsınız.

17 ağustos 21:48