11 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

leslie sansone 5 mile'le zayıflayan?

bu 5 mil videosuyla zayıflayan var mı acaba? dün yapıyım dedim de çok uzun ya tüm vaktimi aldı yani anca haftada 2 gün falan yapılabilir,üstüne de pilates yapacak halim falan kalmıyor, işe yarar mı sizce? yoksa bunu yapmak yerine haftada 4 kez 45 dklık spor+pilates yapmak daha mı mantıklı?

1. Ben düzgün bir diyet ve leslie 3 mile ile 70 kilodan 48 kiloya düştüm süslü. Sorun bacak bölgemdeydi, kilo verirken Hiçbir yerimde sarkma olmadı. Ama kolay geldiği için leslie 3 mile yaptım. Yoksa pilates callanetics vs. Daha iyi olabilir. Başarılar :)

15 mayıs 13:47

2. Ben 1. Anonim eklemeyi unutmuşum. Bir hafta sonra 5 mile de yapsanız ilk zamanlar yorulduğunuz kadar yorulmayacaksınız süslü. O yüzden pes etmeyin bence.

15 mayıs 13:50

3. Ben şey sormaya geldim 5 mile i nereden buldunuz YouTube'da yok :(

15 mayıs 14:03


4. 1.anonim peki ne kadar surede verdin bu kiloyu?

Ve her gun spor yapmali miyiz bazilari bi anlami olmaz yaziyorlar 3 gun yapin ya da gun asiri yapin diyorlar?

15 mayıs 14:03

5. Ben 3 mile yapmıştım çok zayıflamadım 2-3 kilo verdim diye hatırlıyorum. 5 mile yaparken sanırım 45 dk 1 saat arası sürüyor. Sesi kısıp tv izleyin ya da müzik açın bir yandan ben öyle yapıyordum yoksa çok sıkılıyor insan. 

15 mayıs 14:35

6. Ben 1. Anonim kiloyu yaklaşık 11 ayda verdim. Daha kısa sürede zayıflayanlar var elbette ama benim için böyle daha iyi oldu süslüler. Ağır bir diyet yapmadım ve haftada 5 gün leslie ile 3 mili yaptım ve adımlarımı 12 bine tamamlamaya çalıştım yürüyüşle. 1 kilo bile geri almadım uzun zamandır (hala günde 10 bin adım yürüyorum). Spor konusunda hiç bilgim yok yanlış yönlendirmek istemiyorum ama leslie nin her gün yapılsa bile zarar vereceğini sanmıyorum her gün yürüyüş yapmak zarar vermiyor sonuçta.

15 mayıs 14:49

7. 1. anonim acaba kiloyu nereden verdiniz, benim de bacak bölgem sorunlu ve diğer egzersizler bana çok zor geliyor. alttan zayıflamak istiyorum. alt bacaklarım değil üst bacaklarım çok yağlı ve yumuşak

15 mayıs 14:52


8. 7. Anonim benim hem alt hem üst bacaklar çok kalın ve yağlıydı. Bileklerim de aynı şekilde. Belim ince olduğu için görüntüyü sevmiyordum. Çevrede kimsede görmediğim kadar orantısızdı alt ve üst vücudum. 40 42 beden pantolonu dizden yukarı çıkaramazdım. Özellikle egzersizle birlikte protein ve sağlıklı yağ ağırlıklı beslenmek fiziğimi çok etkiledi. Kısa sürede üst bacaklarım incelmeye başladı zamanla asla incelmez denen bileklerim bile inceldi. Eskiden üst bacaklarım birbirine sürtüp pişik olurdu etek giyemezdim bu yüzden şimdi arada belirgin bir boşluk var. Instagram vücudu dedikleri bir vücudum yok ama 34 beden pantolon giyiyorum, mağazalardan ağlayarak dönmüyorum. Soru sahibi sorunu işgal ettim biraz özür dilerim :') umarım hepiniz hayal ettiğiniz vücuda kavuşursunuz süslüler. Aceleci olmayın ve kendinizi kötü hissetmeyin yeter :)

15 mayıs 15:06

9. 1.anonim leslie 3 mile değişik birkaç video var. Sizinkinin linkini atarmısınız ? Bende dün leslie 3 mile burn fat olanını yaptım 48 dakikaydı. Sizinki o mu?

15 mayıs 20:25

10. takipteyim.

16 mayıs 10:50