yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  maddi durumu toparlama ve öğrenciyken çalışma?

  soru biraz uzun yoruma yazıyorum o yüzden

  1. süslüler merhaba anlatacak kimsem yok şu anda bi tek size yazabiliyorum. buraya neden yazdığımı da tam bilmiyorum aslında ama içimi dökmem lazım.

  geçen ay bir oyun ablalığı işi aldım ama bu ay başlayacaktım işe. geçen gün bir şirketten bölümümle alakalı bir iş teklifi geldi, görüşmeye gitmeden önce bu oyun ablalığı için beni işe alan kadını arayıp böyle böyle bir durum var şimdiden haber vereyim o işi kabul edersem her gün değil ama belirli günler gelebilirim sizi son anda mağdur etmek istemem haberiniz olsun, duruma göre size tekrar haber vereceğim şeklinde bir konuşma yaptım. daha sonra bu şirkete görüşmeye gittim fakat görüşmeden sonra düşününce bu iş hiç yönelmek istediğim bir alanla ilgili olmadığı için ve biraz da zaten oyun ablalığından bir gelirim olacak diyerek bu şirketi reddettim. bugün o kadını aradığımda benden haber gelmeyince başka bir tanıdığının kızını bulduğunu, onunla bir süre deneyeceğini anlaşamazlarsa beni arayacağını söyledi.

  ben şimdi ne yapacağım bilmiyorum, sabahtan beri ağlamaktan yoruldum güvencem var diye bir işi reddettim ama o güvencem de yok oldu şu an. bu ay para kazanmaya başlayacağım diye hazırlamıştım kendimi, ailemin durumu orta diyeceğim ama şu ekonomide orta bile değil. babam sağolsun ihtiyaçlarımı karşılıyor bir şekilde ama bazı sebeplerle bir sürü kredi çekmek zorunda kaldı boğazına kadar borçta adam bu durum beni etkilemesin diye uğraşıp duruyor. artık gerçekten para kazanmak zorundayım. şu anda ne yapacağımı hiç bilmiyorum. aylardır internette oyun ablalığı-özel ders öğretmenliği işleri kovalıyorum ama yok bulamıyorum. okulum sebebiyle başka bir işte de çalışamıyorum devam zorunluluğum var. bir yol gösterin bana, hiç değilse bir moral verin nolursunuz bütün motivasyonum yerle bir oldu

  14 nisan 18:23

  2. İyi niyetinizin kurbanı olmuşsunuz resmen keşke kadını arayıp demeseydiniz

  14 nisan 18:27

  3. Süslüm Durumunuza üzüldüm ancak işvereni de ne yazık ki haksız bulmadım. Siz o şekilde arayınca "gelmeyecek, yolunu yapıyor" diye düşünmüştür. O kişi de kendini düşünmek zorunda, çocuğunu emanet edecek son anda ortada kalmak istemez. Sizin hatanız ne yazık ki bir şey kesinleşmeden haber vermek olmuş. Kısmet değilmiş umarım en kısa sürede gönlünüze göre bir iş bulursunuz.

  14 nisan 18:35

  4. allah yardımcın olsun süslüm bazen yalan söylemekten başka seçenek kalmıyor

  14 nisan 19:07

  5. Suslum durumuna cok uzuldum inan keske netlesmeden soylemeseydiniz kadina. Hangi sehirdesiniz bu arada is konusunda yardimci olabilmek adina soruyorum.

  14 nisan 22:09

  6. teşekkür ederim süslülerim.

  aslında kadınla geçen ay bir yerde oturup uzun uzun konuştuk. enerjilerimiz de çok tuttu ikimiz de çok sevmiştik birbirimizi. bu yüzden kendisini yarı yolda bırakmak istemedim hiç, önceden söyleyeyim dedim. ki kendisini aradığımda haftada birkaç gün gelebileceğimi, diğer günler için başkasını bulmak isterse iki kişiyle uğraşmaması adına başka biriyle devam edebileceğini söylediğim, bana "ben de her gün değil de haftada birkaç gün gelsen olur diyecektim sana, seni sevdim güvenebileceğim biri olsun istiyorum" şeklinde konuştu. yani aslında diğer işe başlasam da saatlerime bağlı olarak bazı günler kendisiyle de devam edebileceğimi söylemişti.

  vallahi o gün böyle konuşmuş olmasaydı, bana "ben o zaman başkasını bulayım" deseydi ben de gayet hak verirdim kendisine. diğer işi de istemeye istemeye kabul ederdim, o paraya ihtiyacım var çünkü. bu şekilde onlar ortada kalmasın diye uğraşırken ben ortada kaldım ona yanıyorum :(

  5. anonim süslüm istanbuldayım.

  14 nisan 22:36