yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  11 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  medeni bir şekilde terkedildim ama fiziksel acı hissediyorum nasıl geçer ?

  süslülerim size gözlerim dolu, burun deliklerimden sızlayarak yazıyorum... 1 sene boyunca sessiz, uzaktan sevdiğim kişiyle birbirimize açılarak sevgili olmuştuk(bunun heyecanı çok başka olmuştu benim için)  ve 1 senedir de  sevgiliydik. iletişim anlamında son zamanlarda problemlerimiz vardı ben çok duygusalım o hiç değil gibi farklılıklardan kavga eder olduk ve en son konuşmayı kestik. bu gece de doğum gününü kutladım upuzun bir mesajla.bana hayatımın en soğuk en yabancı konuşmasını yaptı. ve numaramı sildiğini söyleyerek bitirdi. canım çok yanıyor her şeyimle her ilkimi yaşadığım, öyle yabancılaşınca çok ağırıma gitti.  nasıl kolay atlatabilirim süslüler işsiz güçsüz bir insanım dipnot olarak da. 

  1. Süslüm karşındakinin numaranı sildim demesi çok koyuyormuş insana ben de bugün öğrendim. Benden hoşlanan çok yakın bir arkadaşım vardı konuşmama kararı aldık bana böyle demesi çok üzdü arkadaşım bile olsa. Senin daha fazla kırıldığını tahmin edebiliyorum. Çivi çiviyi söker diyerek bir başkasını bulabilirsin ama kötü sonuç verme ihtimali var. Yeni hobiler bulup, farklı ortamlara girmeye çalış. Konuşmak istersen mesaj atabilirsin.

  21 nisan 01:14

  2. Bu "medeni" biçimde terk edilmek pisliklesip kavga Edip ayrılmaktan daha çok koyuyor insana süslüm. Duygular bitmiş, iletişim tükenmiş, insan düşünüp kurup kaldırıp tüm stresli dönemi atlatmış ve kesin kararını vermiş olarak çıkıyor karşısına diğerinin. Bu kesin kararın sakinligiyle konusulunca da kendini berbat hissediyor insan, bitik hissediyor.

  Yapacağınız şey kendinize zaman vermek ve onunlayken yapamadıklarınızı yapmak.

  21 nisan 01:23

  3. Ah ahh Benim ilk hallerim... bizde numara silme olayları falan olmadı. Ben ayrılalım dedim ve ayrıldık. Sonra ne mi oldu? İşte sürüngenler gibi sürünüyorum. Köpek gibi pişmanım. Sonuç herkes kendi yolunda. Süslü itirafta yalnızlıktan, çilekeşlikten yakınan biri varsa o benim arkadaşlar.

  Sevgili süslü bugün hıçkırarak deliler gibi ağla... hatta ne kadar kaç gün istiyorsan ağla. Sonra susuyorsun ve araya "yıllar" giriyor. Acın biter mi bilemem hayatına birisini alırsan belki ama almazsan sürekli onu düşünürsün aynı ben gibi ve bunu yapma seni deliliğe sürükler. Kendine güveniyorsan "ben daha iyisini hak edebilirim" bile diyebiliyorsan arkana bakma. Bakarsan ilerleyemezsin ve yılların heba olur... aynı ben gibi.

  21 nisan 02:24

  4. Ya kızlar ne kadar sürüyor bu acı ya aklımı kaciracagim. İlk zamanlar daha iyiydim ama bir aydır falan aşırı kötüyüm, sürekli ağlıyorum. 3 ay olucak neredeyse ayrılalı. Öfkem hiç dinmeyecek gibi.

  21 nisan 03:39

  5. Süslülerim verdiğiniz cevaplar için ayrı ayrı hepinizden çok çok çok teşekkür ederim. Çivi çiviyi söker demişsiniz. O benim ilk sevgilimdi nasıl flört edilir, napilir bilmiyorum pek sosyal medyam da yok. Onu da bi yıl platonik uzaktan sevdim sonra gelişti bir şeyler. Sosyalleşme durumunu da ben maddi şartlardan dolayı çok kısıtlı yapabiliyorum işsizim çünkü bu dönemde ben.  Yani oturup dua etmekten başka seçeneğim de kalmıyor gibi bir şey . Umarım hepimizi bir gün doğru insanları buluruz süslülerim. Çok sağolun güzel yorumlarınız için tekrar.

  21 nisan 05:54

  6. Süslü soruyu okuyunca acaba dedim ben mi sordum.. Çok uzun süredir devam eden beraber büyüdüğümüz heyecanla başlayan ilişkim bugün yapyabancı bir konuşma ile bitti. Ve benimkinin de doğum günüydü.  kutlamak için aradığımda bitti.. Medeni ve ya değil. Gerçekten çok acıtıyor. Bir önerim yok sadece yalnız olmadığını bil.

  21 nisan 08:32

  7. Oha süslüm ya inanamıyorum... sen bir fe çocukluktan beri seviyormuşsun kıyamam su an içinin nasıl titrediğini, kalbindeki o yanma hissini çok iyi anlıyorum. Umarım bir gün iyi ki bitmiş diyebiliriz. allah bize sabır versin cidden.  Oof be süslüm sen de bugün için bi plan yaptın dimi doğum günü için? Ben yapmıştım kalakaldım şimdi:) 

  21 nisan 09:11

  8. Güzelim sen elinden geleni yaptığını düşünüyosan dert etme. Elbet ağır gelicek. Kolay atlatmak için çok klasik bi cevap belki ama kafanı dağıt, gez, giyin, süslen. En önemlisi kalbini dinlemeye fırsat bırakma. denendi onaylandı 🤔

  21 nisan 11:24

  9. Süslüm, desteğin için çok teşekkür ederim elimden geleni yapacağım. İşsiz dönemimde olduğum için biraz şanssız yakalandım:) spor salonu üyeliğim var sanırım onun dinine vuracağım ve kendi çapımda çabalayacağım. Çok teşekkür ederim umarım hepiniz sizi seven, el üstünde tutan insanlarla olursunuz...

  21 nisan 11:59

  10. Süslü nasıl oldun ben seninle aynı kaderi paylaşan anonim 

  23 nisan 23:10