7 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

meme ucu için iğneli epilasyon?

arkadaşlar hem istanbul için yer önerilerinizi hem de bu konudaki verebileceğiniz her türlü tavsiyeye açığım. yapan yer çok önemli deniyor o yüzden tecrübelerden faydalanarak gidip konuşma taraftarıyım. problemin kendisi için de tavsiye verebilirsiniz.

1. merhaba, ben zeynep polat'a yaptırdım. memnunum. iz kalmadı.

12 mart 22:18

2. Benim de merak ettiğim bir konu bu süslücüm takipte olacağım sorunu. Bir de benim kafamı karıştıran bir nokta var iğneli için, kimisi epilasyondan sonra kabuklanmanın normal olduğunu kimisi de kabuklanma oluyorsa akımın köke verilmediğini cildi yaktığını kısacası yanlış işlem yapıldığını söylüyor. Soru içinde soru gibi oldu ama bu konuda fikri olan arkadaşlar varsa paylaşırlar umarım. :)

13 mart 01:13

3. 👀takipteyim 

13 mart 01:58


4. Kabuk mevzusunu iki farklı uzmana sordum. İkisi de ciltten cilde değiştiğini, yanlış işlem yapıldığını göstermeyeğini söyledi. Benim yüzümde işlem yapılan bölgeler pek kabuk tutmadı. %10 falan anca. Meme arası ve meme uçları komple kabuk tuttu. İki bölgeyi yapan da zeynep hanım'dı. Yanlış işlem yapmış olsa iki bölgede de aynı sonuç olurdu.

13 mart 02:21

5. Anladım süslü Çok teşekkür ederim. :)

13 mart 10:55

6. rica ederim anonim :)

13 mart 21:37

7. Soruyu takipteyim bende bu konuda sıkıntılıyım:( Bu işlemi adanada yaptırıp memnun kalan var mı kızlar tavsiyelere açığım. Bir de bu iğneli epilasyon kesin çözüm mü?

13 mart 22:10