4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

merhaba, asos salisilik asit alma?

merhaba asostan ordinary salisilik asit alan var mı acaba son günlerde, mesajlarda gördüm diye hatırlıyorum, ama arama aparatıyla bulamadım. şimdi biz gözümüzü karartıp alsak buradan, gelir mi acaba. sepete attım, öyle bakıyorum şu an : )

1. Merhaba, ben asostan ordinary nin icinde salisilik asit de bulunan uc adet urununu aldim. Benimkiler gumruge takilmadan geldi. Bunun icin de soyle bi aciklamam var. asos genelde kiyafet aksesuar satan bir yer oldugu icin bence ordan gelen siparisler kontrol edilmiyor. Ben de o yuzden ordan siparis vermistim, bir de ordinary nin kendi sitesine gore daha ucuzdu

12 ocak 21:00

2. Çok teşekkür ederim. Evet açıklama bana da mantıklı geldi. Kıyafete alıştıklarından bakmıyor olabilirler. Peki ne zaman almıştınız, yakında mı acaba ( ve güle güle kullanın 🌼)

12 ocak 21:07

3. 29 haziranda siparis vermisim 12 temmuzda elime ulasmis. Baya zaman gecmis uzerinden ama sorun olacagini sanmam. Yurtdisi siparis konusunda biraz gozukarayim henuz gumruge takilan biseyim olmadi :)

12 ocak 21:27


4. Bana güç kuvvet verdiniz gsgglklğsf ( şu halimize bakın sanki sınırdan mal kaçırıyoruz) valla siparişi veriyorum, inşallah unutmam ve durumu güncellerim. Hem bizden sonrakilere güç kuvvet olur 😊teşekkürler @(yazar: fromesinwithlove) ❄🌼

12 ocak 21:41