5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

mezuniyetim geliyor kızlar yardım edin, pürüzsüz bacak ?

selam süslülerim. mezuniyetim yaklaşıyor. ben 2 sene alex lazere gittim düzenli bir şekilde bacaklarım pürüzsüzdü. ancak roac kullanınca bıraktım. o çıkan ince minik tüylerin hepiciği batık oldu bana geri. yeni yeni başladım tekrar 1 sene sonra lazere. ancak batıklarımın geçmesine daha çok var. ben onun yerine bacaklarımı pürüzsüz gösteren bir ürün arıyorum. bacak spreyim var kendi bacak rengimde hiçbir işe yaramıyor neden bilmiyorum. sally hansen'ın. özellikle üst arka bacaklarımda çok batık var. popomda bile var hatta. geçiçi veya kalıcı çözümleriniz için önerilerinizi bekliyoum.

1. Nasıl bir elbise giyeceksiniz? Ben normalde ten rengi ince çorap ve benzerlerine toptan karşıyım ama ünlüler konserlere falan çıkarken bacakları tamamen pürüzsüz görünsün diye ten rengi çok ince file çorap giyiyorlar. Belki şöyle bir şey deneyebilirsiniz.(link: https://www.penti.com/ten-rengi-ince-file-kulotlu-corap-zidPCFPBASK15SK-57?gclid=EAIaIQobChMIxc2H78K82gIV1D8bCh0Q3QyTEAQYASABEgJjQPD_BwE ) oo

15 nisan 17:50

2. Kuru fırçalamanın iyi geldiğini duymuştum süslü. Sonrasında da iyice nemlendirmelisiniz.

15 nisan 17:51

3. ten rengi file çorap file olduğu için çorap giyildiğini çok daha belli etmez mi? ben belli olmasın da istiyorum.

15 nisan 18:09


4. kuru fircalama +1

bacaklarim parliyor resmen

15 nisan 18:21

5. Tabii belli olur yakından bakınca çorap giydiğiniz ama uzaktan normal ten çoraba göre daha az anlaşılır mat olduğundan. Bir de ten çorap özellikle parlak olanlar bana çok korkunç geliyor, demode ötesi bir şey bence, zaten batıkları kapatmaz normal ten çorap. File çorap en azından aksesuar gibi durabilir şunlar gibi (link: https://goo.gl/images/dKrmqT ) (link: https://goo.gl/images/jTbCfj ) aklıma başka çözüm gelmedi süslü, ya da uzun elbise giyebilirsin.

15 nisan 18:27