18 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

migreni olupta hiç hacamat yaptıran var mı?

kızlar benim yaklaşık 10 yıldır migrenim var. bazen pat diye tutuyor bazende auralı tutuyor.çevremden duyduğum kadarıyla hacamatın baya pozitif etkisi varmış. bende hacamat yaptırmayı düşünüyorum.a ranızdan hiç yaptıran var mı ? düşüncelerinizi merak ediyorum.

1. Hacamatı öyle herkes yapamaz yalnız iyi araştırın. Hacamat yapılacak günler bile var. Belli kuralları var bu olayın. Ben yaptırmadım ama annem yaptırdı. Baya iyi gelmiş öyle dedi. Hem sırtına hem başına. Ama ben korkarım yaptıramam. Bi süre izi kalıyor sonra geçiyor ama şimdi bir şey kalmadı. 

12 mart 23:32

2. Belirli günlerden kastınız nedir acaba? bir bilginiz var mı 1.anonimcim :)

12 mart 23:34

3. ben denemedim ancak annem senelerdir migrenden muzdarip. 45 yaşında. Korktuğu için baş kısmına yakın yaptırmamıştı kesikleri, bacaklar ve sırtına yaptırmıştı ama migren ataklarının da çok azaldığını gözlemledi doktoruna bahsetmiş doktoru da kan temizlendiği için çok normal demiş  ve önermişti de güvenilir birine yaptırıldığında hiçbir zararı olmadığını söylemişti ama kişiden kişiye göre değişebilir tabi ki annem günde iki paket sigara içen bi insan. 

12 mart 23:36


4. özel günler olarak tam emin değilim ama ayın tekli günleri ve dolunay zamanları seçilmesi gerek diye biliyorum ben 

12 mart 23:37

5. hacamatın olumlu etkilerini duydum ama yanlış ellerde sonu hüsran olabilir.

ben botox demeye geldim. ağrıyı sıfırlıyor. hem de garanti bir yöntem.

12 mart 23:38

6. Çarşamba, cuma, cumartesi hacamat yapılmaz diye biliyorum. çıkan kanı da yanılmıyorsam sahibine veriyorlar o da gömüyor muydu acaba. Aklımda öyle kalmış. Kusura bakma süslü yanlış bilgi de vermek istemiyorum benden bu kadar. 

12 mart 23:39

7. (yazar: fleurdelys) gerçekten çok iyi gelişim kaydetmişsiniz.Benimde eğer midem bulanıyorsa Metpamid+Arveles ile iğne oluyorum.Ağrı kesicilerden gına geldi artık. En yakın zamanda araştırmaya başlayacağım çok teşekkür ederim :)

12 mart 23:39


8. (yazar: pinkdore) Botox aklıma geldi ancak fiyatı itibariyle hiç cesaret edemedim. Siniri etkileyen kasların durdurulmasını sağlayarak ağrıyıda engelliyor diye biliyorum.O da bir çözüm tabikide :) Teşekkürler

12 mart 23:43

9. (yazar: fleurdelys) ya inanmıyorum derin çizikler ne kadar çok acıtır kim bilir. Verdiğiniz tavsiyeleri göz önünde bulundurucam çok sağolun :)

12 mart 23:53

10. Allahtan akıl dileyen anonim, michael phepls bile hacamatlı acaba sen neyin kafasındasın? 

13 mart 08:00