3 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

missha pore fection bb ve burun kenarımın kızarması?

süslülerim, dün missha pore fection bb kremim geldi denedim. gözeneklerimi harika kapattı fakat yarım saat sonra burun kenarlarım kaşınıp kızarmaya başladı. kolonya sürdüm deli gibi yanıyor. sivilce çıkacakmış hissine kapılıyorum. sizce neden böyle olmuştur?

1. içeriğindeki bir maddeye alerjiniz olabilir bu gibi durumlarda hemen yüzünüzü su ve makyaj temizleyiciyle yıkayarak temizleyin asla ama asla kolonya sürmeyin. emin olmak için birkaç gün sonra yüzünüzün küçük bir kısmında tekrar deneyin bb kremi, eğer aynı durum tekrarlarsa ürünle vedalaşmanız sizin için daha iyi olur

13 haziran 11:51

2. Teşekkür ederim süslü :( ne hayallerle almıştım :((( büyük heyecanlarla beklemiştim onu çok mutsuzum :(

13 haziran 12:07

3. rica ederim ve geçmiş olsun, alerjik ciltliyim ben de sizi çok iyi anlıyorum ama ürünü kullanmaya devam etmeniz ve cildinizin reaksiyon göstermesi halinde kıpkırmızı olup şişmiş bir suratla antihistaminik iğne için koşa koşa acile gitmek zorunda olmak da var. internette alerji yapabilecek maddeleri bulabilirsiniz, bundan sonra alacağınız ürün içeriklerinde o maddelerin olmasından kaçınırsanız sorun yaşama ihtimaliniz düşer diye düşünüyorum.

13 haziran 12:14