13 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

nars dolce vita allık almaya değer mi?

narstan bir tane allığım olsun istiyorum ama fiyatı oldukça pahalı benim için. almaya değer mi sizce? daha uygun bir alternatifi var mıdır?

1. Su kriz gunlerinde bir alliga o kadar para verebilen var mi gercekten:’) gozum yasli okudum 

11 temmuz 19:02

2. Allah daha cok versin suslucum kotu niyetle yazmamistim ne diyeyim 

11 temmuz 19:06

3. Bence de değer. Orijinal bi rengi var bence, özellikle kışın makyaja çok yakışıyor. ki allık öyle hemen biten bir ürün değil. 

11 temmuz 19:07


4. Benim de param var ama alamıyorum değmez diye :/

11 temmuz 19:08

5. benim nars allıklarım var ve değeceğini düşünmüyorum. nedeni aşırı fazla pigmentli olmaları, dağıtması zor, uygulaması gerçekten bir öğrenme süreci istiyor. daha uygun fiyatlı muadil öneremeyeceğim denediklerimden hiç memnun kalmadım ama bu fiyata çıkmayı düşünüyorsanız benefit daha iyi bir seçenek.

11 temmuz 19:08

6. teşekkür ederim süslüler.

11 temmuz 19:10

7. Ben o pigmentli olmasını çok seviyorum ya, rt blush brushla da baya kontrollü dağıtabiliyorum aslında. Dağıtma sorunu yaşamıyorum. Belki de ben de sonradan öğrenmişimdir o tekniği 

11 temmuz 19:17


8. blush brush yüzüme fazla büyük geliyor. kontrollü uygulayabileceğimi sanmıyorum.

11 temmuz 19:22

9. (yazar: thatslibby) sırf bu allıkları uygulayabilmek için rt'nin allık fırçasını aldım süslü. hala daha dağıtma problemi yaşıyorum. çok sağlam bir bazın üzerine kaliteli bir fondöten uygulayıp sonra dağıtınca sorun olmuyor öğreniliyor zamanla. fakat yazın güneş kremi kullanınca, daha tacky fondötenlere gidince onların üzerinde dağıtılmıyor kalıp gibi yapışıyor. yani belirli türden sağlam zemin istiyor nars allıklar. her gün kullanıma uygun değil bana göre.

11 temmuz 19:22

10. Haklısın süslü

11 temmuz 19:41