sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
14 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

narsist erkek arkadasi olan var mi? benim erkek arkadasim benim her seyimi elestiriyor..5 dakika sonra da cok seviyorum diyor?

1. Eski sevgilim. Ben psikoloji okudum. Gerçek bir narsistti sadece bana karşı değil. Boş ama bombos bir Özgüveni vardı bunu bastırmak için de her şeye üstten bakıp manipüle ederdi herkesi farkında değildi sma bunu yaptığının.

Narsstlik düşündüğümüzden daha yaygın maalesef. Kurtulmak gerekiyor size zarar.

16 nisan 11:29

2. Terazi burcu mu acaba? Olumune elestirir bunlar cunku.

16 nisan 11:46

3. (bkz: başak burcu erkeği) +1

ruh hastası gibi seni huzursuz eder, öz güvenine oynar ve sen sanırsın ki ondan başkası sevmez seni.

ben kurtuldum allah kurtulamayana sabır versin.

16 nisan 11:47


4. Delirmemek elde degil cidden. Fiziksel hee seyimi elestiriyor ve zeki bulmadigini soyluyor. Sonra da ben begeniyorum seni diyor. Asagilarmis gibi bakiyor. Ayrilmak istedigimde prense donusuyor..

16 nisan 11:58

5. Eğer gerçekten narsist ise siz ayrılmak istediğinizde geri adım atması normal çünkü siz ondan vazgeçebildiğiniz için narsistik kırılma yaşıyor. Fazla eleştirel biri mi gerçekten narsist mi ayırmak gerek çünkü hepimizin içinde narsistlik özellikler gösteren taraflarımız var ki sözlükte beğenme sayılarımızı önemsiyor olmamız bile burdan geliyor, kişilik bozukluğu olarak var demek başka mesele. Sizi sürekli eleştiren ve düşüren biriyle olmak ise sizin sorgulayacağınız bir şey. Neden hala o kişinin yanındasınız? Kendi içinizde bulun

16 nisan 12:56

6. Ah süslü, ben bunlardan bir tanesi ile evliydim. Beş yıl boyunca ağzıma sıçtı. Evlenmeden önce hiç belli etmedi, ne olduysa sonra oldu.

-bu yemek ne böyle? Ben bunu sevmem, düzgün yap. (Bununla başladı her şey)

- çok kilolusun spor yap.

- çok tembelsin biraz az uyu (demir ve b vitamini eksikliğim var ve bunu bilmiyorum o zamanlar)

- (makyaj yapmadığım günlerde) ne biçim kadınsın sen? Biraz bakımlı ol.

- (giyinip süslendiğimde) bu teşhir ne için? Amacın ne?

- (akşam mesai çıkışı saat 10'da eve geldiğimde) bu ev neden dağınık? Ne biçim kadınsın sen.

- (adam işsiz, evi ben geçindiriyorum) "anne, bu kadın yine yemek yapmamış"

- (hayallerimden bahsederken) böyle hayal mi olur? Çok salakça. Vb.

Bunlar sadece birer örnek. Ayrılmak istediğimi defalarca dile getirdiğimde: "beni hiç mi sevmiyorsun? Aile bu kadar kolay yıkılır mı? Hiç mi saygın yok aile kavramına?" Diye manipüle ederdi.

Ve sonuç ne oldu biliyor musun? Orospu karının biri ile beni aldattı. Boşandık. Benim istediğim için değil, onun istediği için boşandık diye düşündü. O kadar narsist biriydi. Ben enkaz oldum. Psikolojik olarak çöktüm. Kendime güvenim sıfırdı. O kadar zor toparladım ki anlatamam...

Kendine yapma bunu süslü. Sen çok değerlisin. Kimsenin seni küçük görmesine aşağılamasına izin verme.

16 nisan 13:16

7. Ben 3. Anonim.. psikoloji okuyan eski sevgilisi narsist olan anonim. İşin magazin kısmına girmek gerekirse o da Başak Burcu idi.

 9. Anonim; narsist eşinden boşanan arkadas ; birlikte yaşadığımız süre boyunca hepsini yaşadım ne ne biçim kadınlığım kaldı ne 2 kilo aldım diye obezmişim muamelesi yaptığı kaldı. Öyle iyi anlıyorum ki. Umarım mutlu olursunuz çok iyi anlıyorum sizi.

16 nisan 13:55


8. ben 9 anonim. çok teşekkür ederim 10. anonim. bir seneden fazla geçti neredeyse, şu an iyiyim neyse ki. daha yeni yeni iyileşiyorum. "ben işe yaramıyorum", "yaptığım hiçbir şey güzel olmuyor", "yemek yapmayı bile beceremiyorum", "ben çok çirkinim" gibi şeyleri düşünmekten yeni yeni vazgeçiyorum. psikolojik ve psikiyatrik destek ve sporun çok faydası oldu. soru sahibü süslü, n'olur çok geç olmadan özgüvenini geri kazan, seni aşağılayan ve küçük gören, yaşam enerjini sömüren insanları (kim olursa olsun) hayatından uzak tut. sen çok değerlisin diyorum tekrar.

16 nisan 14:12

9. O kadar ayni geliyor ki yazilanlar. Kendimi cok cirkin hissediyorum, banyoda mesela vucuduma bakamaz oldum. Ki kilom boyum gayet yerinde. Ben aptalim hicbir ise yaramiyorum diye stres oluyorum..

Bu insan benimle evlenmeyi bile dusunuyor. Cok seviyorum. Napicam bilmiyorum. 

16 nisan 14:14

10. ben 9. anonim tekrar. sevgili süslü, beni ister bir ablan olarak, ister bir arkadaşın olarak, istersen de sadece bir süslü yazarı olarak gör ama ne olursun kendine bu kötülüğü yapma. yaşın kaç bilemiyorum ama inan bana sen çok güzelsin, sen çok değerlisin ve seni diğer insanlardan farklı kılan pek çok kıymetli yanın vardır emin ol. karşındaki bu insanın sana duyduğu şey sevgi değil. senin ona olan ilgin, sevgin onun egosunu besliyor. senden aldığı pozitif duygular onun kendini daha da çok beğenmesine neden oluyor. bunun karşılığında da senin özgüvenini sömürüyor. tıpkı doğada beslendiği ortamdan fayda sağlayıp ona zarar veren asalak parazitler gibi. bir silkelen, kendine gel. en sevdiğin kıyafetlerini giy, güzel bir makyaj yap, ortak konuşabileceğiniz konuların olduğu yeni bir ortama gir. sen o şahsın sözde ilgisine ve sevgisine muhtaç değilsin. sen, hiç kimseye muhtaç değilsin. sen güçlü bir kadınsın, güçlü bir insansın. sevgi ve ilgili, karşılıklı olunca güzeldir. hayatın tadı sevince ve sevilince çıkar. seni sevmeyen ve seni psikolojik olarak kullanan bu şahısla ne olur çok geçmeden yollarını ayır. inan bana, hayat çok daha güzel olacak.

16 nisan 14:43