4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

nasıl bir bot almalıyım???????????

merhaba süslüler, yeni bir bot alacağım ama karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum, beklentilerim: su falan geçirmesin beni zor durumda bırakmasın, uzun süre kullanabileyim ve genel olarak çoğu kıyafetle yakışsın. ben çok spor giyinen biri değilim, dar pantolon da giymiyorum bu arada ona göre kullanışlı bir şey olmalı. yaklaşık 5 yıldır cat giyiyorum hiçbir şey beğenmezsem yine cat alabilirim diye düşünüyorum, harleyde düşündüm ama hangi modeller güzeldir bilmiyorum hiç birde çok ağırlar diye duydum kullananlardan yorum bekliyorum <3 bu arada fiyatta kesin bir sınırım yok ama çok uçuk şeyler de alamam (birde nereden alışveriş yapmalıyım sizce? )

1. Harley alma da ne alırsan al bence süslücüm, sağlam eyvallah ama cidden çok ağır. Yürürken hızımı yavaşlattığını hissediyorum. Kaliteli bir markadan yüksek tabanlı chelsea botlardan alabilirsiniz hem şık hem de elbise, pantolon, etek her şeyle uyuyor.

8 kasım 22:37

2. Çok sağolun, catlerde ağır dediğiniz gibi ağırlık zorluyor insanı harleyler daha ağırsa hiç kullanışlı olmaz :/

9 kasım 00:15

3. cat varsa bence harley almanız gereksiz. aynı işlevi gördüklerini düşünüyorum ben şahsen.

sizin yerinizde olsam deri, 4-5 cm topuklu, siyah şık bir ayakkabıya yönelirdim. uzun yıllar her kombinle kullanırsınız böyle bir ayakkabıyı. 

9 kasım 12:49


4. Catlerim baya eskidi o yüzden benzer kategoride bir şeyler almayı düşünmüştüm ama önerinizi de değerlendireceğim çok teşekkürler

9 kasım 14:18