yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  11 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  neden paranormal hikaye anlatanlar bu kadar linç yiyor?

  bir soru vardı uçmuş sanırım. yaşadığınız paranormal olaylar diye. millet birşeyler anlatırken hemen gelip lince başlamışlardı. doğru veya değil, ya da anlatana göre doğru işte ne farkeder. ben böyle hikayeleri dinlemeyi okumayı seviyorum mesela. inanmasam da zevkli geliyor. ekşideki başlığını da takip ederim. bizim neden yok. biz de anlatsak ya burada?

  1. Bunun başlığı vardı. Burayı takip edebilirsiniz. (bkz: Paranormal olaylar )

  22 mart 01:13

  2. belki birçok kişiye hurafe geldiğinden şikayet edilmiş olabilir. Bir başlık vardı ekside, birbirinden bağımsız iki yazarın başlarına gelen bir tecrübe ile alakalı. hele bir tanesi çok ama çok uzun yazmıştı. gerçekten aşırı ama aşırı gerilim dolu ve enteresan bir olaydı. hatta daha sonra devrim başaranın bir videosunda bu iki olayda da bahsi geçen hoca ile ilgili bir anıya denk geldim. yaşanan yine aynı şeylerdi. o olayı uzun süre düşünmüştüm nasıl olabilir diye.

  22 mart 01:16

  3. Anonim 2 süslü hangisinden bahsediyorsun

  22 mart 01:24

  4. bazı inanmayanlar niye bu kadar tepki gösteriyor anlamıyorum. kendi çapımızda okumayı anlatmayı seviyoruz bu tür şeyleri

  22 mart 01:29

  5. suslucum linki suraya birakiyorum, korkarsan eger affet noolur :( zira benim tekrar okumaya cesaretim yok. https://eksisozluk.com/entry/69053339

  22 mart 01:32

  6. Ben okudum ama bunda korkacak birşey yok. Evet İlginç, ama korkacak birşey değil. Bizim ailede bir önceki nesilde birbirini çok severek evlenen bir çift, erkeğe aşık birinin büyü yapması sonucu boşandı büyünün yeri bulunana kadar da sebepsiz bir şekilde o aşık çift birbirlerinin yüzüne bile bakamıyorlardı. Bulundu düzeldiler mesela. Büyü gerçektir ve inançlı herkes bilir ki allahın bizden başka yarattığı canlılar vardır, biz göremiyoruzdur ama biz göremiyoruz diye böyle bişey yoktur demek yanlıştır. Bazı Bu tarz insanlar bizim göremediğimiz bu varlıklarla iletişim kurabiliyor ve Bunun bazı yolları var. En basiti benim üniversiTede gittiğim bir falcı bile “çok gerginsin hissediyorlar rahat ol” demişti. Kaldı ki bu adam büyü bozacak, tabi onlarla iletişimde olacak korkmayın bu kadar tevekkül en iyisidir. Benim allaha sığınırım, ona güvenirim. Benim başıma birşey gelmesi kaderimde varsa onu engellemenin de bir yolu yoktur. raat olun. 

  22 mart 07:21

  7. Ya süslüler ben böyle hükayeler okurken gözümden yaşlar boşalıyor asla okuyamıyorum ağlamaktan. Size de böyle oluyor mu merak ettim. 

  22 mart 08:06

  8. Anonim6 çok etkileniyorsun demek ki süslü. Yok bende öyle olmuyor hiç.

  22 mart 09:02

  9. Anonim2 büyük sevap :) cesaret edemedim okumaya şimdi okuycam bir ara ama adgjlgjl

  22 mart 09:13

  10. Evet baya etkileniyorum bir de ben korkağım biraz :d benim başımdan hiç böyle bir şey geçmedi ama yaşadığım bir olay var onu anlatasım geldi. Beni öldürün diyecek kadar hastaydım diyeyim siz anlayın derecesini. Annemin zikir yapmaya gittiği bir yer var. Belki filmlerde görmüşsünüzdür halka şeklinde durup sesli zikir yapıyorlar. Ama kendine zarar verme yok yanlış anlaşılmasın. Neyse ben de günahkar olduğum için buraya gitmekten çekinirim zaten annem de ısrar etmez. Her gün iğne yiyorum bir türlü iyileşmiyorum, yataktan çıkamıyorum ama annem giderken “dur ben de geliyorum” dedim ölürsem günahlarım arınır belki diye tabiri caizse sürünerek gittim. Zikir sırasında ağladım zaten. bana gelen enerjiyi anlatamam. Burnum tıkalıydı nefesim açıldı, boğazımın ağrısını hissetmedim. Eve giderken nerdeyse hoplayarak gidecektim enerjimden. Sanki gelirken hasta olan ben değildim. Bunu da inanmayan anlamaz zaten kimseye de anlatamıyorum. Anonim yazayım dedim. 

  22 mart 09:59