3 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

oğlak kadını terazi erkeği ilişkisi yorumu?

plzzzzz

1. Eski sevgilim terazi erkeğiydi. şu an ayakları yere basan, maddiyatı sağlam, hayır kurumlarının gözdesi, iş kadını bir oğlak ile evli. Tüm bunlara rağmen hala mesaj yazıp beni unutamadığını söylüyor ve kendisi olgunlaşamamış, hayalperest ve tembel bir tip. Terazi erkeklerinin en iyi anlaştığı burçlar hava grubu burçları fakat hava burcu kadınları da terazi burcu erkeklerinin tembel ve iş bilmez oluşundan çok çekiyor.

13 şubat 01:48

2. Erkek arkadaşım ve ben süslücüm. 5 yıldır beraberiz. Aslında şimdi baya yazdım yazdım sildim. Ne yönden soruyorsunuz emin olamadım. Eğer sorunuz uyuşmak falansa valla benim en yakın arkadaşım sevgilim. Tabiki tipik bir oğlak olduğum için benim kuralcılığım onun amaaan tavrı falan hala sorun oluyor ama, tek sorunumuz bu olsun demi, amin.

13 şubat 03:51

3. gerçekten umarım tek sorununuz bu olur ve çok mutlu olursunuz her açıdan merak ediyorum açıkcası biz benziyoruz ama ikimizde aşırı inatçı olduğumuz için bazı yerlerde aşırı patlıyo ve kavgaya sebep oluyo bi de ciddi ilişki insanı olamıyorlar galiba:(

13 şubat 19:01