40 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

o petler size yetiyor mu cidden?

oncelikle sunu belirtmek istiyorum, herhangi bi jinekolojik rahatsizligim veya hormon bozuklugum yok.ben cidden merak ediyorum o gece petlerini takip sizintisiz vs uyuyabilen mi var mi? virc virc hissi olmadan/yataga vs kan cikmadan? gunluk normal pet yetiyor mu? ben genelde orkid infinity 2 tanesini t seklinde koyuyorum, bebek bezi takiyorum veya tampax jumbo boy tampon +normal pet takiyorum ancak yetiyor.cidden benim gibiler var mi yoksa herkesinki hafif mi yani bi normal pet yetiyor mu? (gizlinot: bunlari yapmazsam mumkunati yok kan cikiyor heryere bu arada)

1. ben daha da arttırıyım gece ped takmasam genelde kanama bile olmuyor çoğu zaman takmıyorum ve hiçbir şekilde olmuyor.

8 mayıs 17:58

2. Pet değil ped bu arada

8 mayıs 17:58

3. Sizin kadar degil ama ben de sadece gece kullanabiliyorum ki o da bazen sizdiriyor..

Cidden bu normalleri kim kullaniyor kizlar ya

8 mayıs 18:01


4. doktorunuza danışarak doğum kontrol haplarına geçmenizi tavsiye ederim. belliki okdukça fazla kalınlaşan ve damar yoğunluğu olan rahminiz var. haplar rahmin ince kalmasına ve kanamalarınızın azalmasına yardımcı olur. bu şekilde yoğun kanama zaten bir sağlık sorunudur.

8 mayıs 18:02

5. normalleri ben kullanıyorum süslücüm djhkgds

8 mayıs 18:03

6. Normal ped takıyorum, aslında gece kanamam olmuyor ama sabah yataktan kalkınca bir anda olduğu için takıyorum.

8 mayıs 18:03

7. İlk 2 gün normal boydaki pedlerden kullanıyorum (gece kadar uzun olmayan yani) dolmuyolarlar bile tam olarak, 3. günden itibaren bitene kadar günlük ped kullanıyorum son günler neredeyse gelmiyor zaten... benim yakın bir arkadasımda sizin gibi cocuk beziyle dısarı cikmak zorunda kaldıgını hatırlıyorum, hangimizinki anormal bilmiyorum süslü yıllardır iç çamaşırıma bile bulaşmaz kan lekesi :/

8 mayıs 18:04


8. Ben ilk birkaç günde hep gece pedi kullanıyorum. Buna rağmen gece birkaç kere kalkıp değiştiriyorum. Yoksa sızdırıyor ve rahatsız ediyor. Normal pedleri artık azalmaya başladığında(gizlinot: son üç günde) kullanıyorum. Ama sizin anlattığınız biraz fazla bence. O kadar kanama normal mi bilmiyorum.

8 mayıs 18:05

9. ben de çoğunluğun dediğini tekrar edeceğim ama, ilk 2-3 gün normal pedleri kullanıyorum. (gece ya da uzun değil, normal olanları), sonradan azalma durumuna göre günlük pede geçiyorum. tüm regl dönemi boyunca geceleri ya da sürekli oturduğum durumlarda genellikle neredeyse çok çok az kanama oluyor ama yine de ped koyuyorum çünkü ayağa kalkınca bir anda akabiliyor.

çamaşırıma geçmesini de çok nadir eğer uzun süre ped değiştiremezsem ya da saçma bi pozisyonda oturursam (özellikle popo çatalını takip eden bölgede çizgisel olarak :d) falan olabiliyor.

8 mayıs 18:10

10. süslü uyurken takmıyorsun inşallah tamponu? 

8 mayıs 18:11