12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

old boy izleyenler bakabilir mi?

filmi izlemek istiyorum fakat çok rahatsız edici sahneler olduğu yazıyor yorumlarda. bu rahatsız edici sahneler nedir? 

1. Abd versiyonunu izleyebilirsiniz o bir tık daha makul. Rahatsız edici olarak işkence ve sevişme sahneleri falan vardı yanlış hatırlamıyorsam.

22 temmuz 02:45

2. konusu bile yeterince sinir bozucu. bence gereksiz siz bilirsiniz

22 temmuz 02:50

3. Filmi izleyeli 6-7 sene oldu acayip vurucu bir film olduğunu, izledikten sonra uzun bir süre aklımdan çıkaramadığımı ve Işkence sahneleri içerdiğini hatırlıyorum. Bence Kore yapımı orijinalini izleyin, çok özel bir film

22 temmuz 02:54


4. 1. anonimin dediği gibi, abd versiyonu daha makul. eğer tek başınıza izleyecekseniz ve "rahatsız edici sahne" ibaresinden çekindiyseniz, orijinal versiyonu tek başınızayken o kadar problem olmaz bence. yanınızda biri olacaksa da, abd versiyonunu izleyebilirsiniz.

ikinci anonime de katılıyorum, konusu zaten başlı başına bir fecaat, fakat yine de izlenilmesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum :)

22 temmuz 02:57

5. İnsanı rahatsız eden, etik kavramını sorgulatan bir film. İzleyecekseniz kore yapımını izleyin oldukça çarpıcı. Ama kendinizi filmin sonunda huzursuz hissedersiniz.

22 temmuz 03:03

6. Söylersek spoiler olur süslü :>

Film zaten genel olarak rahatsız edici ama içinde yanılmıyorsam sadece bi tane gore sahne vardı o da sonlarda 

Bence izleyecekseniz kore versiyonunu izleyin ben seviyorum öyle filmler izleyip Etkilenmeyi düşünmeyi

22 temmuz 03:10

7. çok güzel bir filmdi bence de izleyin her türlü. ikisini de izledim, kore versiyonunu öneriyorum. rahatsız edici sahnelerden çekiniyorsanız abd versiyonunu izleyin ama kore yapımı olan çok çarpıcı ve iyiydi bence. 

22 temmuz 05:10


8. en sevdiğim filmlerde top 5'e oynar bu film, rahatsız edici olmayan bir oldboy olamaz, filmin çarpıcılığı orda. bence izleyin ve kore versiyonunu izleyin. içimdeki yangın diye bi film var izlediniz mi bilmiyorum aynı türde bir rahatsızlığı var bence, ikisi de mükemmel filmler. izlemediyseniz içimdeki yangını da tavsiye ederim.

22 temmuz 11:36

9. ensest bir film. kısacası bu. ve ensest sahneler var baya baya da gösteriyorlar. insanı rahatsız ediyor haliyle. bir de canlı canlı ahtapot yeme sahnesi falan var. son sahnelerde de kötü, insanı gıcık eden bir yer var.

kısacası izlemesi ve kabullenmesi zor bir film. dedikleri gibi etik kavramını sorguluyorsunuz.

22 temmuz 13:16

10. Rahatsız edici sahneler yok aslında, en azından izlerken. Bitince fark ediyorsunuz rahatsız edici olduğunu, bazı durumları öğrenince. Spoiler olmasın diye yazmak istemedim onu

22 temmuz 13:22