12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

oral sekste dislerin degmesi problemi?

erkek arkadasima oral yapmayi seviyorum o da cok hoslaniyor ama yaparken dislerim degiyor penisine. o sorun olmadigini soyledi ama ben sanki canini acitacakmisim gibi hissediyorum. degmemesi icim baya caba harcamam gerekiyor o zaman da cenem yoruluyor ve devam edemiyorum. acaba dudaklarim ince oldugundan mi dislerim degiyor? nasil cozebilirim bu problemi? bi de internette arastirirken bazi erkekler dislerin hafifce degmesinden (isirmadan) zevk aldiklarini yazmislar dogru mudur acaba var mi oyle bisey?

1. Dislerini cektir.

22 eylül 16:30

2. insanlar buraya bilmedikleri konular hakkinda ciddi bir cevap almak icin soru soruyor sayin anonim. Dogru duzgun bir cevap vermeyecekseniz soruyu es gecin zira soru cevap aparatinin amacina aykiri yaptiginiz sey. 

22 eylül 16:55

3. Dediğiniz gibi efor sarf etmeniz gerekiyor malesef. Benim dişlerim biraz uzun ben de çok tedirgindim ama zamanla dişi değdirmemeyi öğreniyorsunuz. Hep pratik işi bunlar. Çat diye dişi geçirmediğiniz sürece sıkıntı olmaz zamanla da gelişirsiniz

22 eylül 17:47

4. Öff böğ geldi saçma sapan sorularınızdan ya. Bu anonimlik çok bozdu burayı.

22 eylül 18:10


5. 3.anonim tesekkur ederim yazdiklariniz icin. Benim de dislerim buyuk biraz ondan oluyor belki de.

5. anonime gelirsek cok seviyesizsiniz sayin anonim. cinsellik diye bi kategori varsa boyle sorularin gelmesi cok normal degil mi cinsellik kisminda ne sormamizi bekliyorsunuz? Cinsellik iceren sorulara ciddi cevap verilemez mi ayrica? Bilgi almak istedim sadece ne var bunda? Sizi sikayet edecegim seviyesiz cevabiniz icin, umarim sozluk yonetimi bu saygisizlarla ilgilenir.

Sacma oldugunu falan dusunmuyorum diger anonim. Dedigim gibi cinsellik diye bir kategori var ve insanlar sorunlarini paylasiyor anonimligin cok bozdugunun farkindayim ama ben gayet normal bir soru sordugumu dusunuyorum. "Bögg" geldiyse okumayin gecin siz de.

Soru cevap kismini kapatalim herkes makale okusun o zaman? Konunun ciddi olup olmamasindan cok anonimligin verdigi yetkiye dayanarak sorulara sacma sapan cevaplar veren dalga gecen tipler sorun burada. Ayrica cevap vermeniz icin ne kadar ciddi bir soru olmasi lazim? Kaldi ki cok absurt bir soru da sormadim, gelen tepkilere anlam veremiyorum su anda. sanki ben oturup konu uzerine bilimsel makale yazin dedim alt tarafi sacmalayan cevaplar bekliyorum.

22 eylül 19:41

6. Sacmalamayan* cevaplar bekliyorum olacakti.

22 eylül 19:44

7. pfff gul gec ne drama yaptiniz ama...

22 eylül 20:20

8. Hksjdwjdkwjdkedj. Hayır ne gibi bi öneri istiyorsun anlamadım ki? Sen yalarken biz de yardım mı edelim kardeş hshdj

22 eylül 22:35

9. insan gibi cevap veren 3. anonime bakarsanız nasıl bir cevap beklediğimi görebilirsiniz son anonim verecek cevabınız yoksa da boşuna kalabalık yapmayın. sözlükteki seviyesiz cıvık insanlardan bıktım cidden buranın kalitesi gittikçe düşüyor. gören de anormal bir şey sordum sanacak.

22 eylül 23:18

10. hayır saçmalığa bakar mısın? ilgini çekmiyorsa bırak cevap vermeyi, soruyu girip okumazsın bile. yetişkin ve medeni insanlar cinselliğin insan doğasında bulunan normal ve ciddi bir olgu olduğunu bilir, ona göre davranırlar. tabii ki zaman zaman esprili yaklaşımlarda bulunabilir ama yardım isteyen birisine karşı değil. dalga geçen cevaplarda bulunmanız son derece manasız ve kırıcı.

23 eylül 14:41