5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

philips lumea kullananlar varsa ?

kızlar üç gün önce ilk uygulamamı 3.derecede yaptım. üç gün sonunda bacak ve koltuk altında kıllarım aynı sıklıkta ve sertlikte çıkmaya başladı. normalde tıraş bıçağı kullanıyorum ve oldukça yoğun kıllarım var. biraz daha uzadıktan sonra dökülme mi olacak yoksa ikinci üçüncü uygulamalardan sonra mı etkisini örmeye başlarım ?

1. Ben de ilk uygulamamda 3 ile yapabilmiştim ikinci uygulamamda 5 e geçtim. Nisan ayında aldım şuan bölge bölge çıkmayan yerler var. En hızlı bacakta etkisini gördüm her bölgeye jilet uyguladığım için tüylerim baya inceldi. Uygulamayı yaptıktan sonra dökülür yazıyordu ama tek tük dökülme dışında çıkan tüylerin döküldüğünü görmedim. İkinci uygulamada farkı görebilirsin gerçi ben ilk uygulama sonrasında da inceldiğini görmüştüm.

18 temmuz 17:00

2. Bir de normalde jilet uyguladığımda diğer gün sert sert çıkardı şimdi jilet yapıp lazer yapınca bayağı geç çıkmaya başlıyorlar. Kollarıma ve yüzüme de yapıyorum. Yüzümde hızlı sonuç verdi özellikle bıyık bölgesi. Kollarıma ise jilet yapmadan daha önce ağda yapıp uzayan tüylere bir defa uyguladım bayağı geç çıktı onlarda.

18 temmuz 17:04

3. Merhaba

Ben 5. Ayarda kullaniyorum 12-13 gun icinde gozle gorulur dokulme basliyo ve 2. Seansi yapiyorum. Benim icin epey faydali bi urun oldu. Kil kokleriniz sari degilse sizde memnun kalirsiniz

18 temmuz 17:22


4. açık buğday ten siyah kıllıyım, ilk uygulamadan hemen sonra etki göstereceğini düşünüyordum ama aynı şekilde çıkması biraz moralimi bozdu. ikinci uygulamadan sonra umarım daha iyi görürüm etkisini. teşekkür ederim süslüler <3

18 temmuz 17:53

5. 5 ile uygulamaya çalış. Fark ediyor öyle. Aynıyız yapı olarak. 

19 temmuz 14:59