21 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

platonik aşkınızı nasıl atlattınız süslüler, dertleşelim?

soru yorumda süslüler dertleşelim mi biraz? hala atlatamadım çünkü

1. Birine aşıktım ve olmadı işte güzelsin olgunsun ama bir şey hissetmiyorum (neden ki?)  dedi. Bir de bu kişi hani bir yerde çalışan biriydi ben internetten yazmıştım, hastanede çalışıyordu staj yapıyordu. Konuştuk bayağı konuşmamızı okuyan flört sanırdı yani ama bir şey hissetmiyorum dedi ben de trip yaptım gönlümü almaya çalıştı ama olmadı soğuk davrandım. sonra işte zamanında ben bunun bir hastasına randevu vermiştim arayıp, o yaşlı adam da numaramı kaydetmiş her cuma mesaj attığında aklıma geliyor ağlıyorum. Askere gidecek üniversitesi bitti mesela ben buna mesaj attım o kadar kibar ve samimi ki yani onu sevdiğimi biliyor ve kırmamak için... böyle olunca ona olan aşkım artıyor. İnstagram'dan da fake hesapla takip ediyorum ve o kadar Harika biri ki... bilmiyorum sözlük keşke karşılıklı olsaydı.

13 eylül 20:07

2. Her şeyi o kadar güzeldi ki... çok eğlenceli biriydi ve çok saygılıydı. Yakışıklı değildi ama çok tatlıydı. Mükemmel bir çift olurduk allahım gerçekten çok eğlenirdik çünkü çalıştığı hastanedeyken yanımda bulunduğu her dakika o kadar güzeldi ki hiç bitmesin istedim..

13 eylül 20:10

3. Atlatamadım.

1 hafta oldu. Onu bi daha asla göremeyeceğim. Canım acıyor elimden hiç bir şey gelmiyor

13 eylül 20:22


4. Kabullenmek gerek süslü. Adam hissedememişse hissedememiştir. Keşke her sevdiğimiz de bizi sevseydi. Kabullenmek inan ki hafifletiyor o acıyı

13 eylül 20:23

5. dört yıl olacak atlatamadım galiba. çok acınası...

13 eylül 20:29

6. benimki platonik değildi karşılıklıydı fakat olmadı be süslü.. arada bi fotoğrafını açıp iç geçiriyorsun ama hayat devam ediyor sonuçta.

13 eylül 20:29

7. 3.anonim süslü siz dondurmacıdaki çocuğu beğenen süslü müydünüz acaba :)

13 eylül 20:35


8. Evet süslü @3 ben. Gerçekten ağlayarak dükkanı aramamak için zor duruyorum.

13 eylül 20:42

9. Süslü isterseniz beraber bulalım stalk işlerinde iyiyimdir anonimden çıkın ben size yazarım

13 eylül 20:52

10. onu ilk gördüğüm günü asla unutamam,binlerce insanın arasında tesadüfen yan yana yolculuk yaptığımız o günü de mesela. şimdi neden ondan hoşlandığımı anlatmaya başlarsam ağlarım herhalde. neyse ben onu unutmak için çok çalıştım kendimi toparlayıp ona bir mesaj yazdım. yapmadığım için pişman olmaktansa yaptığım için pişman olurum dedim ilk kez bir erkeğe açıldım. daha önce hiç konuşmamıştık, beni terslemesini kötü birisi olmasını diledim ama o kadar güzel bir kalbi vardı ki... beni dinlemeyi istedi ne zaman istersem arkadaş olabileceğimizi söyledi. sevgilim olmasa bile dostum olmasını çok isterdim. o gecem çok daha zor geçti ben bir şekilde uzaklaştım hayat uzaklaştırdı diyelim. 2 sene sonra bir gün -yakın zamanlarda-ne yapıyor diye baktım kız arkadaşı varmış. şanslı bir kızmış onun kalbinde yer kazanmış yolları açık olsun. bende ki böyle sonuçsuz bir hikaye korktuğum için ona adım atamadım boşlukta sallanıyorum

13 eylül 20:57