5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

polina’nin sevgilisi kerem’in aileden zengin oldugunu nereden cikardiniz?

selam susluler polina basligini okurken aklima geldi de oraya yazmayayim dedim. birileri kereme soyadin arseven olmasaydi ve istanbulda mutevazi bir hayat yasasan da polina seni sever miydi demis kendisi cevap vermis ben zaten edirnede mutevazi bir hayat yasiyordum diye. ben de googleladim keremi linkedin hesabi cikti adam bildiginiz trakyada iki yillik sports management okumus ama herkes aileden zengin diyor zengin olsa oraya mi yollarlardi ? herkes neden ailesi zengin diyor bu bilgiye nerden ulasildi? tamamen hayatsizliktan soruyorum yoksa polinayi gunahim kadar sevmem. 

1. Bilmiyorum sözlükte böyle bir şey diyen mi var ki? İnstagramdan yazanlar genelde kafalarına göre sallıyor. Çocuğun mütevazi olduğu belli zaten polinayı ben de sevmem ama kerem iyi çocuk bence.

9 ağustos 19:06

2. Bir soru cevapta görmüştüm aile şirketleri vardı galiba. Bayağı ayrıntılıydı ama hatırlamıyorum şu an. Ayrıca zengin diye devlette okuyamaz mı gayet normal? 

9 ağustos 19:10

3. 1. Anonim baslikta da oyle seyler gordum ondan sordum 

2. Anonim tabii ki zenginler de devlette okuyabilir ama trakya universitesinde 2 yillik bir bolum yerine cok zengin biri cocugunu daha iyi bir universiteye yollardi diye dusunuyorum ben

9 ağustos 19:13


4. 1. Anonim ben yani bunlar hayat tarzına göre değişir, çocuk istememiştir vs vs çok güzel bir konuma geldi ama helal olsun.

9 ağustos 19:15

5. Google a Arseven ailesi yazabilirsiniz. 100 küsür yıllık Edirne de çok bilinen zengin bir aile. Ayrıca mütevazi bir hayatı olan hangi aile kalkıp bütün aile olarak Amerika'ya yerleşebilir? Gider demiyorum, yerleşir? Upper east Side New York un en pahalı bölgelerinden biri nasıl mütevazi bir kişilik burada oturabilir?

9 ağustos 20:03