13 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

puccaya karşı olan linç furyası?

son günlerde puccaya fazlasıyla linç girişimi var. anneliği aşırı eleştiriliyor. kendisi de çok kafaya takıyor demek ki cevap verme gereği duyuyor. sizce kim haklı bu konuda?

1. puCCa

12 haziran 21:41

2. net bir şekilde pucca. kadının kocasına çocuğuna ben annelik yaparım diyen var. herkesin çocuk yetiştirme şekli farklıdır ve bence pucca başarısız görünmüyor.

12 haziran 21:47

3. Bence pucca haklı. Yazık ama kadına bu kadar yüklenilmez

12 haziran 21:47


4. Ben de çok fazla yüklenildiğini düşünüyorum. Diğer instagram anneleri gibi davranmadığı için mi böyle üstüne gidiliyor anlamadım. Normalde kendisine karşı nötrümdür ne severim ne nefret ederim. Kadını yerin dibine sokup erkeği yücelten kitle iş başında. 

12 haziran 21:57

5. anneligini elestirmek bana dusmez ama yapilan elestriler cok hadsizce. instagramda takip ediyorum kendisini, ve paylastiklarini okudukca hayret ediyorum. insanlar bu cumleleri tanimadiklari birisine nasil kurabiliyorlar diye.

12 haziran 22:04

6. Pucca konusu beni aşırı sıksa da, pucca haklı. Kadının sosyal medyada paylaştığı birkaç fotoğraftan nasıl bir anne olduğunu kim anlayabilir? Ya da bunu sorgulama hakkımız var mıdır? Hayatını çok fazla göz önünde yaşaması bizlere her konuda yorum yapma hakkını tanımaz.

12 haziran 22:36

7. Bir anne olarak pucca’nın sonuna kadar arkasındayım. Çocuk büyütürken çevre desteği o kadar önemli ki, bu kızın zaten annesiyle mesafesi belli, kocası da yalnız bırakmış gitmiş, psikolojisini tahmin edebiliyorum, çünkü o yoldan geçtim. 

12 haziran 23:36


8. Evet şu an aşırı yalnız bi insan yanında sadece bebeği var ve onu sürekli onunla itham ediyorlar. Elinden alınmasını söylüyorlar. Onun için oldukça zor olmalı. 

13 haziran 00:09

9. Kocasına boşanırken şunu da delil olarak sun diye mesaj atıyorlarmış. Bu kadınlar kendini ne sanıyor cidden.

13 haziran 00:17

10. Tabi ki Pucca haklı, aslında mevzu hakkı hukuku da geçmiş. karşısındaki güruh akli dengesini kaybetmiş kötü kalpli insanlardan oluşuyor bence. Zor bir dönemden geçiyor kadın ve annneliği üzerinden vurmaya çalışıp ağız dolusu hakaret edenler var. Velev ki kötü anne, size ne? Keşfette denk geldiğim kadarıyla çocuğuna kötü bir muamelesini de görmedim. Neden bu kadar kafayı taktıklar bu kadına anlayamıyorum gerçekten. 

13 haziran 00:49