5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

rüyada öz babayla cinsel ilişkiye girmekkk psikolojim bozuldu?

rüyamda öz babamla ilişkiye giriyoduk ve bundan zevk alıyodum kızlar bu  bilinçaltımı yoksa cinlerle falan ilgili bişey mi? kendimi uyandığımda iğrenç hissediyodum psikolojim bozuldu ya

1. Psikanalizdeki yerine bakmak lazım ve bir rüyanın tekrarlayıp tekrarlanmaması çok önemli. Takibini yapın ona göre ilgili bir doktora gidin. Yanı bazen de rüyalar anlamsız olabilir, sonuçta uyurken akım nereden geçerse öyle bir hikaye ortaya çıkıyor. Çok anlamsız da olabilir rüyalar bunun nedeni randomliktir. Ama sizi bu denli etkilediği icin bir doktorla görüşülebilir diye düşünüyorum ben. Cinlerle bir alakası yoktur süslücum korkma. :)

14 eylül 18:21

2. Cevap verirken dalmışım ve ayni şeyi saçmalayarak iki cümlede yazmışım süslü kusura bakma :D 

14 eylül 18:26

3. Cinler derken? 🤦‍♀️

14 eylül 18:33


4. cinsel dürtüleriniz sonucu ailenizden uzaklaşma ve/ya onlardan utanma hissediyorsanız veya geçmişte böyle bir dönem yaşadıysanız bilinçaltınız sizinle böyle oynayabiliyor. En azındsn ben kendi durumumu buna bağlamıştım, sürekli akrabalar ve cinselliği aynı anda işleyen rüyalar gördüm, bazen hala görüyorum.

14 eylül 18:53

5. Hiç olmayacak kişilerle ilişkiye girdigimi görüyorum ben de süslü. Hetero olduğuma emin olmama rağmen kadın erkek fark etmez ilişkiye girip zevk aldığımı görüyorum. Hatta bazı rüyalarımda erkek olduğumu kadınlarla ilişkiye girdiğimi görüyor aşırı zevk aliyordum.en yakin kiz arkadasim ve ev arkadasimla sevistigimi de gordum. bu erkek olduğum rüyalar bir süre tekrarladı da hatta kendimden şüphelenmeye de basladim 23 yaşında farkında olmadan lezbiyen olabilir miyim vs diye. Simdi önemsemiyorum bile uyanıkken kendimi biliyorum sonucta. Bilincalti deyip geçiyorum bence doktorluk bir durum da yok kafanıza takmayın.

14 eylül 18:55