17 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

real techniques expert face brush aldım çok kötü?

süslüler burada övülünce gratisten aldım makyaja başlamadan cildimi nemlendiriyorum. fondöteni uygularkan felaket çizgi çizgi uyguluyor ve fondoteni sürerken bile kılları dökülüp yüzüme yapışıyor. yıkayıp düzenli kullanmama rağmen böyle yaptı başka yaşayan var mı bu durumu? kıllarıda çok sert

1. Henüz 1 tek kılın döküldüğünü görmedim.

15 mayıs 13:59

2. Ben iki kere aldım bu fırçayı hiç böyle sorun yaşamamıştım yumusacık kılları ve dökülme yapmadı hic. Kalitesini mi düsürdüler acaba?

15 mayıs 14:00

3. (yazar: gingerpurr) bendeki yeni versiyonu süslü yani buradaki başlıktan anladıgım kadarıyla herkes eski versiyonundan daha memnunmuş. cidden uygularken iki tane siyah kıl yapıştı yüzüme yıkarkende döküldü :/

15 mayıs 14:02


4. Bende kullanıyorum uzun süredir ve asla böyle bir sorunla karşılaşmadım. Yapısının değişmiş olma ihtimali var mı acaba? Onu düşündüm şu an. 

15 mayıs 14:02

5. benimki de bende uzun zamandir var daha bir tane kil dokmedi ve hala yumusacik. geri vermeyi deneyin bence

15 mayıs 14:03

6. sizdekiler eski versiyonu mu acaba süslüler 

15 mayıs 14:03

7. Benim ki baya eski. Ama kıl dökmedi kullandığım süreçte ve yumuşak. Amaaa bu fırça ile fondöten süremiyorum. Çizgi çizgi duruyor yayılmıyor o konuda haklısınız. Krem allık için falan daha uygun olabilir.

15 mayıs 14:06


8. benim sanirim 2 ya da 3 sene oldu 

15 mayıs 14:14

9. Mini versiyonunu daha yeni aldım, ne sertlik ne kıl dökme hiçbir şey yok. Çizgi çizgide uygulamıyor. Yıkadım da bu arada. Çok tuhaf.

15 mayıs 14:15

10. bende de eski versiyonu vardı. kılları fondöteni sürerken yüzüme batıyordu. fondöteni de çizgi çizgi uygulayınca krem başka makyaj malzemesi kullanmadığım için takasla elden çıkardım burada. buffing brushda da aynı sorunu yaşamıştım ben. batma yapmıyordu ama çizgi çizgi sürüyordu. üstünden tekrar süngerle geçmek zorunda kalıyordum.

15 mayıs 14:55