5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

revlon colorstay muadili fondoten?

arkadaşlar s,v,lce tedavisi görüyorum cildim çok kurudu, revlon colorstay'in en açık rengini kullanıyordum ancak şimdi fondoten yüzümde pütür pütür duruyor. bu renkle eşdeğer, kurutmayan bir fondoten biliyor musunuz acaba?

1. malesef öyle bir şey yok süslü. ben de sivilce tedavisi görüyorum yeni başladım ve yüzüm pütür pütür. en ince fondoteni bile sürsem öyle duruyor. renk olarak zaten çok zor. Yüzümün normal zamalarında missha perfect cover 13 fena olmuyordu. denemediyseniz ona bakabilirsiniz belki.

21 mart 10:58

2. teşekkürler cevaplarınız için.. missha 13 benim de kullandığım bir bb'ydi ancak her yere bulaştığından kullanamıyorum ne yazık ki, fondotensiz dışarıya çıkacak cesaretim de yok :) la roche posay'in rengi nasıl acaba?

21 mart 11:08

3. teşekkür ederim, bakayım :)

21 mart 11:14


4. Süslü bende studio fix ve revlon var ve revlon kurak topraklara döndürürken studio fixte öyle bir sorun yaşamıyorum ve revlon kadar kapatıcı. Fakat yine de bi denesin tabi

21 mart 11:17

5. aa bu fondotenin bir de kuru ciltler için olanı vardı, ona mı baksam amacaaaa, studio fix'i de denedim ne yazık ki o da kuruttu :/

21 mart 11:19