5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

süslüler berlin schönefeld havalimanına ineceğim, yanımda boş şişe olacak ve ben tuvaletten doldururum suyumu diye düşünüyorum?

sizce bir sorun olur mu?

1. bos oldugu icin birsey olmaz..

12 şubat 20:45

2. Teşekkürle sevgili (yazar: kullaniciadim) :) 

12 şubat 20:50

3. Schönefeld'de var mı bilmiyorum ama hamburg havaalanında arıtma suyu akan musluklar vardı köşebaşlarında bi etrafı kontrol edin belki orada da vardır süslü :)

12 şubat 21:00


4. ben de düsseldorf havalimanındayken tuvaletten su dolduran bir sürü insan görmüştüm, üstelik çoğu almandı sanırım :) yani evet almanın tuvalet çeşme suyu bile güvenilirdir muhtemelen :d hoş ben türkiye'de arsenikli, güvenilmez, tadı da zaten kötü olan çeşme sularımız yüzünden asla çeşme suyu içmediğimiz ve öyle alıştığımız için almanya'da da doldurmaya cesaret edemedim sfjskjslshs ama siz sorun değil diyorsanız doldurun.

12 şubat 21:47

5. (yazar: sokak kizi irma) ay umarım orda da vardır, etrafıma bakacağım mutlaka hatta olmadı sorarım bile. çok teşekkür ederim :)

ve sevgili anonim, çok teşekkür ederim cevabınız için, ben de çeşme suyunun temiz olduğunu düşünüyorum ve eğer arıtma su bulamazsam tuvaletten doldururum artık :) 

12 şubat 23:35