sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  10 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  süslüler hiç hastalıklı bir ilişkiyi terk edilene kadar sürdürdünüz mü? ya da tam tersi nasıl kurtuldunuz ve sonrasında ne hissettiniz?

  1. Hastalıklı derken süslü

  14 nisan 19:00

  2. Benim yıllara yayılan hastalıklı bit ilişkim oldu ayrılsam da bi süre daha iletişimi tamamen kesemedim. Şu an temelli kurtulmuş güzel bir ilişkiye başlamış vaziyetteyim. Ama kendime o dönem için çok kızgınım. Çok büyük pişmanlıklarım var ve kendimi affedemiyorum bu yüzden. Benzer şeyler yaşayanlar var mı?

  14 nisan 19:01

  3. Yaşadım bende artık sevgiyi geçen bir durumdu hayatımın o döneminde öyle büyük bir değişimi kaldıramayacağımı düşünüyordum. Son geldiğimiz nokta şuydu 150 kez aramışımdır sonra telefonu açar -alo neredesin ya yüz kere aradım 

  -ha ben tatile çıktım arkadaşlarımla izmirdeyiz. Yani adam baya tatile gidiyordu bakkala gittim gibi söylüyordu. En son bıraktı beni 1 ay kendime gelemedim sonra toparladım şuan 8 yıl geçti üzerinden ama yemin ederim şimdiki aklımın bir parçası olsaydı kıçına  tekmeyi basardım. O yüzden şuan sakın kendinizi bu duruma sokmayın diyebiliyorum.

  14 nisan 19:19

  4. zaten bu iliskileri hastalikli yapan zaten bu suslu. yanlisini gorunce birakabilsen, hastalikli iliskin olmayacak :(

  14 nisan 19:40

  5. artık kangren olmuş ilişkiyi kesip attım. yaklaşık 1.5-2 yıl beraberdik, artık dayanılmazdı ve taviz vermekten kişiliğim yok olmuştu. kendime saygım kalmamıştı, özgüvenim yerlerdeydi. söküp attıktan sonra kendimi çok iyi hissettim sanki tekrar nefes almaya başlamış gibiydim. bence yapmayın, kendinize yazık etmeyin. eninde sonunda bitecek ziyan ilişkiler için vaktinizi harcamayın, sonu daha kötü oluyor. 

  14 nisan 19:50

  6. Benim de bitirince ilk hissim üzerimden büyük bir yük kalktığı olmuştu. Çok rahatlamistim ve yeniden gülmeye başlamıştım. Terk edildim aslında ben bitiremedigim için onun bitirmesini bekledim. Sonra üzüldüğün dönemler de oluyor ama o ilk rahatlık hissi aslında çok doğru birşey yaptığını anlatıyor insana.

  14 nisan 19:58

  7. Düğüne 1 ay kala anlayıp terk ettim içim öyle rahatladı ki taşıdığım bir ağırlık varmış da atmışım gibi hissettim. 3 yıllık ilişkinin son 6-7 ayı tam kangren ilişkiydi nişanlıyız diye herşeyi alttan alırım sandı, nikahtan sonra ne yapar bu adam bana demem için yarım yıl geçti ama nikahtan önce kurtulduğuma seviniyorum. Şu halinizden çok daha iyi olacaksınız emin olun ilk adımı atmak zor benim için bütün düğün gelinlik işlerini iptal etmek ve düğünün iptal olduğunu insanlara duyurmak sıkıntı oldu sadece. Kararı almak çok zor biliyorum ama eminseniz sonrası sadece rahatlama.

  14 nisan 20:34

  8. Benimle sevgili olmamasına rağmen yıllarca konuşan biriyle ilişkimi bitirdim, çok seviyordum. Bi daha mesaj atma artık görüşmeyelim dedim, unutmak çok zor oldu ama unuttum. 

  Bir de çok kullanıldığım bi arkadaşlığı söktüm attım, tüm manipülasyonlarına karşı koyarak. 

  14 nisan 20:53

  9. Devam ediyor süslü dün gece barıştık tekrardan hayır olmayacağını bildiğim halde öyle yapışkan öyle saplantılı ki ve olmayacak bir ilişkiyi tekrar devam ettiriyorum

  14 nisan 21:30

  10. Evet süslü ben de yaşadım, ilk ilişkimdi eski sevgilim olan şahıs düpedüz hastalıklıydı inan hepsini saymak isterim ama dilim varmıyor kimsenin de asabını bozmak istemiyorum. Ama şu kafar söyleyeyim sürekli yalanlar söyleyip beni kıskandırmaya çalışıyordu, ben yalan söylediğini anladığım için kıskanmıyordum. Atıyorum şimdi arkadaşlarla bara geçiyoruz gibi resmen ergen ergen haraketler. Kendisi 25 yaşındaydı bu arada, atıyorum kafede oturuyoruz bana diyor ki baksana yaa şu garson kız bana bakıp duruyor. Bende bakıyorum ya sana öyle geliyor insan insana bakar diyorum. Yok yok bizi kıskandı galiba diye diretiyor, kendini dünyanın en yakışıklı erkeği falan sanıyordu ben ise ne kadar boktan bir ilişki içinde olduğumu farketmeden mutsuz mutsuz takılıyordum etrafta. İşin komik tarafı arkadaşlarıma gidip ya geçen sevgilim beni kafede garson kızdan kıskandı, iyice paranoyak sana bakıyor dedi, oturduğum yeri değiştirdi sağa sola dönme diyor demiş. hiçbirini yapmadım . Arkadaşlarım gelip beni uyardı bak böyle böyle dedi bu çocuk ama senin bunu yapmayacağını biliyoruz gibisinden beynimden vuruldum ben de. Aradım bak böyle demişsin ke alaka diye. Birden telefonu yüzüme kapattı engellemeler sonra açıp mesaj atmalar aramalar yüzüme kpatmalar. Trip atmalar ya bu en basit olaydı süslüler. Gel zamaan git zaman ben bir türlü bitiremedim sevmiyordum da aslında şimdi düşününce de ilk ilişkin toysun insan anlamıyor. Ama artık son damlamdaydım yakarım gemileri modunda bir gün oturduk yine ben birden beni aldattığını düşünüyorum dedim ki muhtemelen öyleydi, çok üstüme geliyorsun ara verelim dedi. Ara vermem bitiririm dedim. Tamam dedi bitirdik. Bu ilişkili 1.5-2 yıl sürdü bu arada, bitirdik 1 kaç hafta içinde çoktan okuldan birinden hoşlanmaya başlamıştım bile hiç acı çekmedim üzülmedim, ama 1-2 ay sonra psikopata bağladı beni her yerden taciz ediyordu buluşmak için yalvarıyordu. İnsan gibi konuşup istemediğimi söyledim, engellemedim çünkü ayıp olacağını düşündüm sonra iyice kafayı yedi bu sefer kıskanmaya başladı, fotoğraflarımdan hesap sormalar küfür etmeler artık bastım engeli her yerden. Araya annesi bile girdi barıştırmak için ama geri adım atmadım asla. Sonra gitti kendine yeni hat aldı bana başkası gibi mesajlar atıp durdu, en son instagramdan yenş hesap açıp yazdı çok mutsuzum intihar etmeyi düşünüyorum diye. Elimden geldiği kadar psikolojik destek oldum aşacağını söyledim ama elimden fazlası gelmez. Beni sevdiğine asla inanmıyorum sadece onu çekebilecek birini bulamadığı için bu çırpınışlar ondan ayrıldıktan sonra kelebek gibi hafiftim daha doğrusu o ayrıldığında. Ama şimdi düşününce o kadar mutsuzmuşum ki eskiden nasıl dayanmışım diyorum

  14 nisan 23:59