sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
51 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

süslüler iki kişinin arasında bir şeyler geçip geçmediğini nasıl anlarsınız? 6. hissinize güvenir misiniz?

soru başlıkta. erkek arkadaşımla aynı iş yerindeyiz ve ilişkimizi gizliyoruz. ama bir kız var (kankalar sözde) kızdan hoşlanmıyorum. 6. hissim beni rahat bırakmıyor. sevgilimi gereksiz yere sahipleniyor, odasına gidiyor sohbet etmeye falan. çocuk yakın durmuyor bu arada. zaten mesafeli bi tiptir. onlar 5 yıldır falan beraber çalışıyorlar ben 2 yıldır buradayım. ilişkimiz de 6 aylık falan. kızdan aşırı rahatsız oluyorum çok muhabbetimiz yok, kendimi iyi davranmaya zorluyorum haksızlık mı ediyorum acaba diye ama yok olmuyor. siz böyle bir durum yaşadınız mı? nasıl davranmalıyım?

1. kızın hisleri olabilir fakat erkek bence arkadaş gözüyle bakıyor

22 ocak 13:39

2. süslü onu kabul ettim zaten artık ama sevgilimle oturuyoruz mesela kız resmen tripleniyor bakışları falan değişiyor. sürekli de bununla ilgili olay çıkartmak istemiyorum ilişkimiz zarar görüyor artık. sabahları mesela servisi kaçırıyor sevgilimi arıyor beni de alır mısın diye (arabası var bizimkinin). bu konuda çok net uyardım asla arabana binmicek diye onu engelledik şükür. ama genel olarak kızın varlığından bile huzursuzum yani.

22 ocak 13:44

3. süslü genelleme yapmak istemiyorum ama ben kadınların böyle durumlarda hissettiğini düşünüyorum doğru çıkıyor genelde kadınlar şüpheleniyorsa ihanet vs gibi durumlar doğru çıkabiliyor. tabii her ilişki için kesin denilemez normalde de kıskanç biri değilseniz.

22 ocak 13:46

4. Ben genelde bu hislerin doğru olduğunu düşünüyorum. Bilincaltimiz bir şeyler yakalıyor. Yalniz aklıma su geldi, sizden once onunlada gizli bir ilişki baslattiysa? O yuzden sahiplenip, tripli tripli bakiyorsa size? Ne kadar güveniyorsunuz erkek arkadaşıniza?

22 ocak 13:48

5. Belki onlar uzun süredir çıkıyor insanlardan saklıyor olabilir. Yani çocuk yüz vermiyor diyorsunuz ama odasına gidip sohbet edebiliyor. Ben iş yoğunluğundan çay içip tuvalete zor gidiyorum. Birbirlerine vakit ayırıyorlarsa önemsiyordur. Siz bir şekilde ilişkiniz olduğunu kıza belli edin.

22 ocak 13:58

6. geçmiş olsun süslü

22 ocak 14:15

7. kızlar şöyle bir durum var yakın olduğumuz bir kaç kişi biliyor ilişkimizi. kızın da kulağına gitmiş olabilir bilmiyorum. saklamak ikimizin ortak kararıydı bu arada, sevgilimin özellikle böyle bir talebi olmadı. ikisi arasında önceden birşey olduysa veya kız platonik birşeyler hissediyorsa bilemem ama şuan birşey olmadığına eminim. odasına gitme mevzusu da biz genelde kalabalık departmanlarda çalışıyoruz ama sevgilimin kendi odası var. bilgisayar mühendisi olduğu için de teknik konuların hepsiyle o ilgileniyor. kız sürekli birşeyleri bahane edip odasına gidiyor sohbet etmeye çalışıyor. sevgilime söylüyorum işle ilgili birşey sormaya geliyor sonra oturuyor kalk git diyemem diyor. arasına mesafe koydu zaten ama kız bizi birlikte görünce yemekte falan ters ters bakıyor sürekli. yani ikimizi aynı anda idare etse anlarım muhtemelen. net sınırlar çizdim arabana binmeyecek dışarıda görüşmeyeceksin samimi olmayacaksın iş konusunda konuş onun dışında merhaba merhaba dedim ve buna uyuyor şuan hakkını yiyemem. ama kız varlığıyla bile huzursuzluk sebebi.

22 ocak 14:29

8. Yani ilişkinizi mükemmel, erkek arkadaşınıza çok güveniyorsunuz. Fakat bunlara rağmen soru soruyormanız..

22 ocak 15:01

9. Sevgilinin yanında kıza kötü davranma, erkekler saçma sapan triplere girebiliyor. Kıza da hiç rahatsız olmuş gibi davranma bu tip kadınlar rahatsız olduğunu görünce iyice mutlu olurlar. Sevgilini ve kızı çaktırmadan kontrol altında tutmaktan başka çare yok gibi duruyor.

22 ocak 15:17

10. 5. anonim karşı tarafın hareketleri beni rahatsız ediyor olabilir mi? bu imkansız birşey mi anlamadım. ilişkim mükemmel demedim. ben uyardıktan sonra düzeldi dedim. siz böyle birşey yaşadınız mı elle tutulur bir durum yok ama his olarak böyle bi rahatsızlık duyuyorum tecrübeleriniz varsa paylaşır mısınız anlamında sordum. çok garip bir durum değil soru açmam.

(yazar: lahijadelaesfinge) önceden bununla ilgili bir kaç defa tartıştık ama artık bu konuyu açmıyorum. evet biz kötü olsak sevinecek karakterde bir kız. kısa süreli bi ayrılık yaşadık sevgilimle, o dönemde konuşmadığımızı farketmişti kız. baya neşeliydi sevgilime daha çok yanaşmaya başlamıştı haklısın.

22 ocak 15:31