sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  46 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  süslüler iki kişinin arasında bir şeyler geçip geçmediğini nasıl anlarsınız? 6. hissinize güvenir misiniz?

  soru başlıkta. erkek arkadaşımla aynı iş yerindeyiz ve ilişkimizi gizliyoruz. ama bir kız var (kankalar sözde) kızdan hoşlanmıyorum. 6. hissim beni rahat bırakmıyor. sevgilimi gereksiz yere sahipleniyor, odasına gidiyor sohbet etmeye falan. çocuk yakın durmuyor bu arada. zaten mesafeli bi tiptir. onlar 5 yıldır falan beraber çalışıyorlar ben 2 yıldır buradayım. ilişkimiz de 6 aylık falan. kızdan aşırı rahatsız oluyorum çok muhabbetimiz yok, kendimi iyi davranmaya zorluyorum haksızlık mı ediyorum acaba diye ama yok olmuyor. siz böyle bir durum yaşadınız mı? nasıl davranmalıyım?

  1. kızın hisleri olabilir fakat erkek bence arkadaş gözüyle bakıyor

  22 ocak 13:39

  2. süslü onu kabul ettim zaten artık ama sevgilimle oturuyoruz mesela kız resmen tripleniyor bakışları falan değişiyor. sürekli de bununla ilgili olay çıkartmak istemiyorum ilişkimiz zarar görüyor artık. sabahları mesela servisi kaçırıyor sevgilimi arıyor beni de alır mısın diye (arabası var bizimkinin). bu konuda çok net uyardım asla arabana binmicek diye onu engelledik şükür. ama genel olarak kızın varlığından bile huzursuzum yani.

  22 ocak 13:44

  3. Ben genelde bu hislerin doğru olduğunu düşünüyorum. Bilincaltimiz bir şeyler yakalıyor. Yalniz aklıma su geldi, sizden once onunlada gizli bir ilişki baslattiysa? O yuzden sahiplenip, tripli tripli bakiyorsa size? Ne kadar güveniyorsunuz erkek arkadaşıniza?

  22 ocak 13:48


  4. kızlar şöyle bir durum var yakın olduğumuz bir kaç kişi biliyor ilişkimizi. kızın da kulağına gitmiş olabilir bilmiyorum. saklamak ikimizin ortak kararıydı bu arada, sevgilimin özellikle böyle bir talebi olmadı. ikisi arasında önceden birşey olduysa veya kız platonik birşeyler hissediyorsa bilemem ama şuan birşey olmadığına eminim. odasına gitme mevzusu da biz genelde kalabalık departmanlarda çalışıyoruz ama sevgilimin kendi odası var. bilgisayar mühendisi olduğu için de teknik konuların hepsiyle o ilgileniyor. kız sürekli birşeyleri bahane edip odasına gidiyor sohbet etmeye çalışıyor. sevgilime söylüyorum işle ilgili birşey sormaya geliyor sonra oturuyor kalk git diyemem diyor. arasına mesafe koydu zaten ama kız bizi birlikte görünce yemekte falan ters ters bakıyor sürekli. yani ikimizi aynı anda idare etse anlarım muhtemelen. net sınırlar çizdim arabana binmeyecek dışarıda görüşmeyeceksin samimi olmayacaksın iş konusunda konuş onun dışında merhaba merhaba dedim ve buna uyuyor şuan hakkını yiyemem. ama kız varlığıyla bile huzursuzluk sebebi.

  22 ocak 14:29

  5. Sevgilinin yanında kıza kötü davranma, erkekler saçma sapan triplere girebiliyor. Kıza da hiç rahatsız olmuş gibi davranma bu tip kadınlar rahatsız olduğunu görünce iyice mutlu olurlar. Sevgilini ve kızı çaktırmadan kontrol altında tutmaktan başka çare yok gibi duruyor.

  22 ocak 15:17

  6. 5. anonim karşı tarafın hareketleri beni rahatsız ediyor olabilir mi? bu imkansız birşey mi anlamadım. ilişkim mükemmel demedim. ben uyardıktan sonra düzeldi dedim. siz böyle birşey yaşadınız mı elle tutulur bir durum yok ama his olarak böyle bi rahatsızlık duyuyorum tecrübeleriniz varsa paylaşır mısınız anlamında sordum. çok garip bir durum değil soru açmam.

  (yazar: lahijadelaesfinge) önceden bununla ilgili bir kaç defa tartıştık ama artık bu konuyu açmıyorum. evet biz kötü olsak sevinecek karakterde bir kız. kısa süreli bi ayrılık yaşadık sevgilimle, o dönemde konuşmadığımızı farketmişti kız. baya neşeliydi sevgilime daha çok yanaşmaya başlamıştı haklısın.

  22 ocak 15:31

  7. Demekki bariz hoşlanıyor sevgilinizden ama burada sıkıntı şu, sevgili olduğunuzu bilmiyor, doğal olarak sizle çoktan kaybettiği bir savaş veriyor, sevgili olduğunuzu bilip davransa hata bulurdum onda da. Ama şu durumda herkes suçsuz sadece can sıkıcı bir durum :(

  22 ocak 15:48

  8. 4. anonim evet ama kıza gidip biz sevgiliyiz de diyemiyorum :( kızla ortak ve bizim ilişkimizi bilen 1-2 arkadaşımız var ama onlar da sakladığımızı bildikleri için söylememişlerdir diye tahmin ediyorum. hatta ortak arkadaşlarımızdan birine trip atmış, tabi hep onunla gezin siz falan diye. kız bildiğiniz açık açık rahatsız benden. ben de ondan :) bir de iş olarak ben onun üstü konumundayım. insanlara bariz bir şekilde böyle söylemesine şaşırdım yürek yemiş yani. sevgilim bu arada benim çalıştığım odaya sürekli gelir, odada 4 kişi çalışmamıza rağmen. erken çıkacaksa ben çıkıyorum diye gelip söyler. yemekhanede falan bana yakın durur, naz yapar. öyle davranış olarak kasma durumu yok. hatta ben daha resmi duruyorum. hani çekincesi olsa uzak durur diye düşünüyorum.

  22 ocak 16:00

  9. Bence hislerinizde yanılmıyorsunuzdur, işyerinde bir sürü insan vardır bir tek o kızdan negatiflik hissediyorsanız vardır bir hikmet :/ 

  Bence kız sizin sevgili olduğunuzu biliyor ama bilmemezlikten geliyor, çocuğa da ilgisi var erkek arkadasınızın ilgisini çekmeye çalısarak bir yandan da sizi huzursuz ediyor. Siz huzursuz olunca da ilişkiniz yıpranıyor. Bence kızın ekmeğine yağ sürmeyin ve üstte de yazıldığı gibi kızı hiç sallamayın, kendisini bir tehlike olarak düşündüğünüzü sanmasın.

  22 ocak 16:03

  10. evet süslüm kızın bir arkadaşı var o da sevgilimle iyi, 5-6 yıldır beraber çalışıyorlar neticede. ondan böyle bir elektrik almıyorum mesela. o kız sevgilime kanka diyor geliyor benimle de sohbet ediyor falan. bu soruyu açmamın sebebi de bugün bariz şekilde kızın bize ters ters baktığını ve trip atıp kalkıp gittiğini gördüm. yemekten sonra ben sigara içme alanına geçtim sevgilim de arkadan geliyordu ikimize kahve aldı falan. o sırada bu iki kız masada oturuyorlardı. aramın iyi olduğu kız bizi davet etti gelsenize böyle diye. biz de gittik oturduk. bu rahatsız olduğum kız hiç sohbete dahil olmadı sürekli bizi süzüyor falan. kalkıp gitti sonra.

  22 ocak 16:07