6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

süslüler kardeşim taylanda gidiyor. ne istiyim ne söyliyim ona? taylanddan alınacak veya orda uygun fiyatlı şeyler var mı?

1. Şule karaokun tayland alisverisine bakabilirsiniz cok guzel seyler vardi genel olarak da bilmiyorum yutupta kesin taylandtan ne alinmali video vardir.

13 mart 14:03

2. bu ara herkesin sevgilisi kocası anası babası bacısı bir yerlere gidiyor göç mevsimi mi geldi nedir ahshdjd elektronik aletler bize göre daha uygun ama sahtesi çakması da çok fazla dikkatli olsun kardeşiniz.

13 mart 14:05

3. İphonelar prdan getirmeye değer mi? Birde kozmetik öneriniz var mı?

13 mart 14:54


4. oraların watsons ı olan boots da soap&glory ürünleri satılıyor. Bir de yine boots larda kendi ürünleri olan botanicals ürünleri satılıyor, body cream leri çok güzeldi. dolar düşükken telefonumu oradan almıştım, ama şuan kurdan dolayı çok bir fark olacağını düşünmüyorum. Yine boots da taylandın meşhur ağrı kremi tiger balm lardan aldırabilirsiniz. çok ucuz ve her türlü ağrıda etkili. Fırsatı olursa akşamları sokaklada gece pazarları kuruluyor, ucuz tatlış ev terlikleri vesaire oluyor. bunların dışında chatucak market ve asiatique market hediyelik orjinal şeyler almak için güzel yerler.

13 mart 15:36

5. fiyat olarak değer mevzuatta bir sıkıntı olmazsa süper olur. kozmetik olarak bilumum cilt beyazlatan kremler ilginizi çekiyorsa alınabilir. onun dışında doğal taş ve yağlar güzel oluyor.

13 mart 15:44

6. İphone mu getirmek dah öantıklı mavbook mu?

14 mart 03:47