8 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

süslüler mango önce %20 indirimle başlayıp birkaç gün sonra %50 yapıyor ya beklemeli mi sizce?

süslüler mango'da beğendiğim birkaç ürün vardı, indirimi bekledim ama malum indirim mindirim yok, %20 indirim yapmışlar, hiç beklediğime değecek bir indirim değil. neyse mango genelde böyle yapıyor, %20 ile baslayıp birkaç gün sonra %50 indirim oluyor. sizce bekleyeyim mi, yoksa alayım mı beğendiğim ürünlerin kalmama ihtimali var mı ?

1. Ben bekliyorum süslücüm ya bu fiyatlardan cok satış yapamazlar bence zaten mango inditexe kıyasla daha az tercih ediliyor gibi geliyor bana. 

Kaçarsa çok da üzüleceğim bir şey yok ondan bekliyorum. Şuan her parçayı indirime sokmamışlar, 20-30 tl indirim değil bence

12 haziran 01:15

2. Süslü bence bekle fakat kalmazsa çok üzülürüm dediğin parça varsa alıp fiyatı düştüğünde iade edip tekrar alabilirsin 😂 biraz karışık yazdım ama...

12 haziran 01:21

3. teşekkürler süslüler, haklısınız 20-30 tl lik indirim var, değişen bir şey yok. bekleyeyim diyorum. Son anonim, evet bir ürünü özellikle çok istiyordum, onu şansa bırakmayacağım, mecburen alacağım.

12 haziran 01:50


4. beğendiğiniz parçalar güzelse kalmayabilir süslü. bu akşam sepetime bir bluz ekledim, sonra birkaç çanta bakayım dedim. 10 dakika sonra siparişi tamamla dediğimde "bu ürün stoklarımızda yoktur" diye uyarı verdi. :(

12 haziran 03:15

5. Benim sepetime attığım bütün ürünler neredeyse %50’ydi kızlar. 130 tl lik elbise 70’e düşmüştü mesela. Ve bindirim yoktu baktığım ürünlerde. 

Eğer beğendiyseniz alın sonra beden tükenebilir. 

12 haziran 08:10

6. Yemin ederim bu indirim dönemlerinden alışveriş yapıcam diye paranoyak oldum. Daha da indirirler mi kazıklanıyor muyum lan diye diye hepimizi manyak ettiler.

12 haziran 22:04

7. 7.anonim aynı durumdayım :D Mango bu pisliği yapıyor genelde. geçen yıl %20 indirimden aldığım ürün, birkaç gün sonra %50 indirime girdi ve tabii ki giydiğim için iade de edemedim.

insanın zoruna gidiyor :D bekleyeyim diyorsun bu sefer de ya kalmazsa diye derin düşüncelere giriyoruz :D

12 haziran 22:53


8. Mangoda son indirime kadar bulamadığım ürün olmadı benim ya. Geçen sezon yetişemediğim ürünlerin hepsini bugün outlette gördüm mesela. Mutlaka bulursun. Zara için aynı şeyi söyleyemem indirime bile girmeden bitiyor o mesela

13 haziran 01:57