100 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

süslüler sevgilimin eski sevgilisi olacak tipten aşırı nefret ediyorum çok takıntı yaptım nasıl aşabilirim?

süslüler o tip sevgilime dokunduğu öptüğü onunla zaman geçirdiği için öyle delice kıskanıyorum ki anlatamam. tanımıyorum bile ama öldürmek istiyorum o derece. sürekli stalkluyorum. başına kötü şeyler gelmesini istiyorum. özet olarak çok takıntı yaptım yani ve aşamıyorum. nasıl aşabilirim ben bu takıntıyı? sevgilimle de sürekli kavga ediyoruz tabi. niye muhatap oldun o biiiiple diye kafasını yiyorum. hiçbir zaman sevmediğini söylüyor onu. ama onunla muhatap olmuş olması bile beni deli ediyor. ay valla kafayı yicem. yardımınıza ihtiyacım var. kendime de ilişkime de zarar veriyorum.

1. eski sevgilisini devamlı görüyor musunuz hayatınızda?

9 ağustos 15:40

2. Şu eski sevgilimi hiç sevmemiştim ayağı çeken adamlar bir bana mı güvenilmez geliyor ya. Siz ayrılınca sizin hakkınızda da böyle der muhtemelen.

9 ağustos 15:41

3. Bi de yüzsüz pislik bikaç kere sevgilime mesaj attı falan ben delirdim tabi. Ne küfürler yazacaktım sonra bi de davayla uğraş falan. Gözüm dönüyor gerçekten

9 ağustos 15:42


4. Eskilerden bahsedip de adamın aklını karıştırmayın, bitmiş gitmiş işte. Sizi rahatsız edecek bir iletişimleri yoksa stalk yapmayı da bırakın, ilişkinize kendiniz zarar vermeyin.

9 ağustos 15:43

5. Tedavi olun.

9 ağustos 15:43

6. Empati yapin. Siz de birilerinin eski sevgilisisiniz ya da olabilirsiniz. Sizden de birileri sebepsizce nefret edip eski sevgiliniz zaten onu hic sevmemistim gibi laflar edebilir. Ki bu da hic hos degil, hic sevmediysen niye birlikteydin diye sorardim ben olsam sevgilime. Eger zarar vermiyorsa, iletisim yoksa bu kadar nefret etmenun anlami yok bence. Özgüvenli olun, gecmise takilmayin kendinize ve sevgilinize güveniyorsanız.

9 ağustos 15:45

7. birinci anonim benim, anladığım kadarıyla günlük hayatınızda karşınıza çıkan biri değil. sevgilinizin eski sevgilisini sevmesi sonra ayrılması kadar doğal bir şey yok. şu an sizinle birlikte ve sizi seviyorsa, aranızda bir güvensizlik yoksa eski sevgilisinin de normal bir insan olduğunu kendinize telkin ederek ilişkinize devam edin. geçmişe gömülmeyin. 

9 ağustos 15:47


8. Allah allah sevgiliniz tapulu malınız mı siz mi doğurdunuz bu adamı? Göbek bağı sizle mi kesilmiş, adam da kızı istemiş ki zamanında sevgili olmuşlar siz bence bunu kabullenemiyorsunuz. O biiple ? Bi de sevgiliniz hiçbir zaman sevmediğini söylüyor. Niye sevgili olmuş o zaman tövbe tövbe neler var ya acilen tedavi olmanızı tavsiye edicem size.

9 ağustos 15:50

9. Bir erkek için düşülen duruma bak. Hey gidi hey.

9 ağustos 15:52

10. üf sen şu soru cevapta dolanan troll anonimsin kesin

9 ağustos 15:52