32 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

süslüler sizce problem nerede ?

21 yaşındayım ve 5 yıldır erkek arkadaşım yok.  çok az insandan hoşlanıyorum. bir erkekle bakışsak bile asla ötesine gitmiyor. arkadaşlarım, tanıştığım herkes bana güzel olduğumu söylüyor. dışardan her şeyi ben biliyorum havam varmış ve çok sert duruyorsun diyorlar. bazen bunu ben de fark ediyorum. x diyelim doğru olan ve ben z nin doğru olduğuna inanıyorum. çevremdekiler bir süre sonra z nin doğru olduğuna inanıp x i sorgulayabiliyorlar. çok uzun süredir flörtleşmiyorum ama flörtlerim hep saatlerce yazardı ve benimle konuştukları için efsane mutlulardı yani belki erkeklerin tamamı böyle diyodur ama genel olarak kafalarına uyuyordum. şimdi hiçbir şey yok ancak uzaktan bakışılıyor. erkek arkadaş aramıyorum bir arayışım da yok aslında ama birlikte keyif aldığım zaman geçirdiğim bir dosta özlem duyuyorum.

1. Kendinizi fazla beğendiğiniz için olabilir ne kadar güzel olup olmadığınızı bilmiyorum ama kendinizi övmek için yazdığınız belli :)

11 temmuz 23:53

2. Övmek için yazsaydım problem nedir demezdim  değil mi ? Çok güzelim yada güzelim de demedim. Çevremdeki insanların söylediğini söyledim bence siz kötü düşüncelisiniz.

11 temmuz 23:57

3. bence de biraz kimseyi kendinize layık görmemenizden herkesi yönetiyorum tavrınızdan olabilir.

11 temmuz 23:58


4. Süslüm inanın layık gördüklerimi arkadaşlarım asla beğenmezler ve bi kendine bir ona bak derler. Çevremi yönetmem gibi bir isteğim olmadı genelde bana ne diyen biriyim elime ne geçecek ki ?

12 temmuz 00:01

5. Ben 1.anonim ben sizin yazdığınız soruyu alt metinleriyle okudum ve bunu söylüyorum.ordan gördüğüm herkesi kendi doğrusuna inandırmaya çalışan ve daha sonrasında bununla övünen, kendini beğenmiş birisi olduğunuz.  Neden böyle bir şey belirtme ihtiyacı duydunuz ki? 

12 temmuz 00:04

6. bence de dışardan kendinizi çok beğenmiş durmanızl alakalı

12 temmuz 00:05

7. yazdıklarınızı çok iyi anladım aslında. ama bir yorumum yok :(

ayrıca insanlar güzel olduğunu düşünebilir neden övmek için yazsın.her şeyi böyle algılıyorsunuz.

12 temmuz 00:07


8. Şu özgüvensiz insanlarda hemen “ben kendimi güzel buluyorum.” Diyen birini göründe çıldırmalarını anlamıyorum.şu platformda kadın kendini güzel buluyorum yazsa veya övse buradan sevgili mi bulacak sanki. Saçma sapan konusmussunuz

12 temmuz 00:09

9. 5. Anonimim herkes güzel olduğunu düşünsün tabi benim onunla bir sorunum yok ama süslünün özellikle bahsettiği şeylerden dolayı ben bu yorumu yaptım. 

12 temmuz 00:10

10. Böyle sorulardan hoşlanmıyorum yani dert anlatıyormuş gibi görünüp içten içe attention whoreluk yapıyorsunuz. Kardeeeeşş insanda çirkin şansı olcak desek hoşunuza gider ama burda yok böyle havam var,yok herkes benim söylediğimi söyler. Ben size nedenini söyleyeyim iticisiniz bence.

12 temmuz 00:15