4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

süslüler stalk yaparken bunu görünce ne düşünmem lazım?

kendi resmini atıp "gülüşlerim var benim mutluluğuna adadığım insanlar için ..." demiş. ayrıca milyonlarca insan var ama sen ne bileyim... şeklinde bir resim paylaşmış sosyal paylaşım sitesinde.ne düşüneceğimi bilemedim, sizden fikir almaya geldim. ki şu an ayrıyız, siz ne düşünürdünüz, yani sen varsan her şey tamam sen yoksan her şey eksik mi diyor? biliyorum biz ne bilelim diyeceksiniz ama insan paylaşmak istiyor ve sizden başkasına soramam bunu ve vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

1. Süslücüm ben de ilk anonim gibi düşünüyorum, başkası var diye düşünürdüm size özel bir detay paylaşmamışsa

7 aralık 2017 00:45

2. Yeni ayrıldık süslüler ve istemeye istemeye, seve seve ayrıldık :( insan şartların önüne geçemiyor bazen. Ve ilerde nasıl olurum, mutlu olur muyum onsuz olur mu hiç bilmiyorum, düşünüp içimi acıtmak istemiyorum daha fazla, ki düşünmekten çıldırma noktasına gelmiştim bir aralar. tekrar tekrar şans verdim, verdik birbirimiz için, amacı evlenmekti benim de öyle ama olmayınca olmuyor.

7 aralık 2017 01:10

3. niye olmuyor merak ettim ben. bir daha nasıl bulacaksın böyle birini? hayatlarınızı mahvetmeyin... sana mesaj vermiş orası açık zaten.

7 aralık 2017 01:40


4. Ailevi meseleler, onay alamamak diyelim. O kadar samimiydik ki böyle kendimi çok rahat hissediyordum onla konuşurken, hep tanıyormuşsun hissi olur ya, bazı sıkıntılar yaşadık, kültür ve eğitim farkımız var ama ben sıkıntı etmedim bunları, onun patavatsız tavır ve cümleleri olmadı mı oldu, beni üzmedi mi üzdü ama ben vazgeçemedim. O da geçemedi. Şu an boşlukta ve duygusuz hissediyorum, ona karşı değil duygusuzluk. Düşünürsem çok kötü olacağım biliyorum. Bana dedi ki evlenip mutlu olamazsak birbirimizi bulalım, ya mutlu olursak dedim yine içimden severim seni dedi. Engelleme sosyal hesaplardan dedi bakıyorum sana, dedim üzücü şeyler görürsen :( olsun dedi, engellersen küserim dedi minnakım :( yine gözlerim doldu süslüler. İnsan her şeye alışır değil mi ?

7 aralık 2017 01:50