12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

süslülerrrr kova burcu kadınını nasıl bilirsiniz ?

anket tarzı birşey :)

1. Özgürlük düşkünü kelimesinin karşılığı çoğu kova kadını. Bir de çok burnunun dikine giden insanlardır genelde.

12 şubat 00:22

2. Birse kendini beş zanneder, beşmiş gibi davranır ama dışarıdan ne kadar komik göründüğünün farkında degildir

12 şubat 00:23

3. En yakın 2 arkadaşım kova. İnanır mısınız ikisi de birbirinden farklı o yüzden ben yükselenin çok etkili olduğunu düşünüyorum. Örneğin biri deli gibi inatçıyken diğeri haklı olsa bile mücadele etmez veya biri aşırı hırslı diğeri sıkışmaya gelemez

12 şubat 00:29


4. Tanıdığım tek kova kadını vardı o da iyi analiz yapan, kolay güvenmeyen, bilgiye önem veren ve gösterişci biriydi. Başkalarını sık sık düşündüğü için kendine olan güveni azdı. Zeki ve güçlü görünmek için çok çaba sarfederdi ama çok yalnızdı. Genelleme yapmak için 1 kişi yetersiz tabi ama elimdeki tek veri bu (gizlinot: Swh)

12 şubat 00:32

5. Yazılanlardan anladığım kadarıyla gerçekten kişiden kişiye farklılık gösteren burç. Bende kovayım ama çoğu bana uymaz mesela asla gösterişi sevmem. İnatçı. Kinci değilim.  umursamazım. Sevdiğime sadığım. Yalan gerektiği yerde söylüyordum ama fena yakalanınca bıraktımm

12 şubat 00:33

6. Cok iyi bilirim. Bir terazi olarak zaten en iyi anlastigim iki burctan biri kova. Kova kadinlari dirayetli oluyor gozlemledigim kadariyla. Benim aayyyy hayatta yapamam diye drama queenlik yaptigim ne varsa kova kadinlari icin cocuk oyuncagi oluyor. Ev isleri, yogun calisma hayati, cocuk bakimi hep pratik olarak halledebildikleri konular. Benim tanidiklarim cok yardimseverler bu arada hic bir bencilliklerini gormedim. 

12 şubat 00:37

7. Ya bu kovalar size ne etti? 

Özgürlüğümden asla ödün veremem. 

12 şubat 01:03


8. arkadaşlığa aşırı önem veren ve ilişkilerinde sadık.

12 şubat 01:15

9. Aşırı özgür, bağlanmaya gelemeyen, pratik zekalı, kendinden başka herkesi düşünen, kararsız, tutarsız, deli dolu, eğlenceli, iyi arkadaş, sıkı dost, sır tutan, boşvermiş, hırssız, inatçı, sade ve asla gösterişli değil, kendimi baz alarak yazdım. 

12 şubat 01:15

10. Eğlenceli ve enerjisi yüksek kişiler bunlar ya o yüzden dikkat çekme olasılıkları vardır. Arkadaşlar önemlidir ve sadıktırlar. özgürlüğüne düşkün (bu herkeste farklı görülüyor, kimi romantik ilişkileri içinde kimi aile içinde kimi başka nedenler içerisinde özgürlüğünü korumaya çalışır).

Bunun yanı sıra bazen bencil ve burnu havada olabiliyorlar :D

12 şubat 19:56