22 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

saplantılı aşk nasıl biter ?

açıkça söylemesem de ondan hoşlandığımı belli ettim o da anladı. ama bir karşılığı yok maalesef. onu aklimdan çıkaramıyorum. bu durumdan nasıl kurtulacağım? gidip açık açık konuşsam mı? illa duymam mı gerekiyor? arkadaşım falan da değil ben baştan beri direkt hevesli göründüğümden arkadaş bile olamadık işte bendeki salaklık. karşılaşırsak konuşuyoruz ama bunu anladığı için mesafeli ama onu aramamamı ima edecek herhangi bir şey de söylemedi. kirmamaya çalışıyor da olabilir bilmiyorum. siz ne diyorsunuz bu duruma?

1. Kaç yaşındasınız?

10 şubat 22:51

2. bunun yaşımla ilgisi yok.

10 şubat 22:51

3. Her soruya kac yasindasiniz yazanlar da ifsa olsa keske. Bu durumun yasla ne alakasi var? 

10 şubat 22:59


4. üzerinden çok uzun bir süre geçmediyse henüz bu durumu atlamamış olmanız normal, o yüzden "saplantılı bir aşkın içinde takılı kaldım" diye düşünüp kendinizi üzmeyin derim.

arkadaş olmamanız daha iyi, çünkü bu sefer sürekli görüp daha çok acı çekecektiniz. ne kadar az görürseniz unutmanız o kadar kolaylaşır.

10 şubat 23:08

5. Kaç yaşındasın diye sordum çünkü bu liseli mi ilkokullu mu üniversiteli mi yoksa mezun mu olduğunuza göre değişir, liseli erkeğe verilecek bi tavsiyeyle 30 yaşındaki erkeğe karşı verilecek tavsiye aynı değil bence. Veya kadın için de aynı şekilde. Ben ısrarla söylemeyenleri anlamıyorum. Yardımcı olmaya çalışıyoruz burda. Siz geçen gün bunların yaşadığı aşk değil diyen anonim misiniz?

10 şubat 23:11

6. tanışalı bir yıl oldu en son da iki ay kadar önce gördüm. görmeyince unutmuyorum hep aklımda. sürekli neden begenilmedigimi sorguluyorum. (yazar: nevidem)

10 şubat 23:12

7. anonim 5 yaşlar 30 - 40.

10 şubat 23:14


8. Hoşlandığınızı belli etmişsiniz zaten, o da anlamış mesafeli olmaya çalışıyormuş. Daha sizin konuşacak bir şeyiniz kalmamış bence. Zaten isteseydi o bir adım atardı mutlaka. Bundan sonra kafanızı bu duruma takacağınıza kendizi meşgul edecek bir şeyler bulup unutmaya çalışın. Bir daha da yüz yüze gelmemeye çalışın bence.

10 şubat 23:17

9. Arkadaş olmamanız daha iyi olmuş katılıyorum. Gelip size hoşlandığı birini anlatsa daha da çok yıpratıcı bir duruma dönüşürdü.

Çivi çiviyi söker diyorum. Yeni ortamlara girip yeni birinden hoşlanmanız gerek. Yoksa stalk stalk sonu yok...

10 şubat 23:23

10. tamam isteseydi adım atardı biliyorum ama ben bunu kabullenemiyorum. aramıyorum da artık sadece aklımdan çıkaramıyorum.

10 şubat 23:28