12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

secret yapan, çekim yasasını kullananların başarı hikayeleri?

çok merak ediyorum gerçekten işe yarıyor mu süslüler

1. Sanırım karıştırdınız, ben şahsen kimseye kızmıyorum. Herkesin deneyimlerini merak ettim, celallenmeye ne gerek vardı şimdi anlamadım 1. Anonimcim

9 temmuz 19:45

2. Ben de ilgiliyim,m bu konularla, başlığı takipte olacağım. Fakat söyle bir şeyi de paylasmak isterim, youtube da takip ettiğim bir kişisel gelişimci var. Adını vermeyeyim ayıp olur. Sürekli para, bereket, çekim gücüyle zengin olun, kuantum sıçrama yapın vs konulu videolar çekiyor. Tabi stalk kimliğim kabardı ve kadının yaşını öğrenmek istedim. Bankada çalışıyorum, adi soyadını yazınca hemen geldi hesabı karşıma. Eee bi baktım kadin kredili mevduat hesabından borca girmiş. Tabi ki olabilir, yadırgamadım ama ne bileyim biraz inancım kırıldı, moralim bozuldu. O videolarda öyle inançla anlatıyordu eksi hesap yerine bol sıfırlı mevduat hesabı ummuşum demekki. Bu da böyle bir anımdır neden bu kadar uzun anlattım onu da bilmiyorum :/

9 temmuz 20:14

3. norveçli zengin güzel bir youtubersanız çok işe yarayabilir.

9 temmuz 20:19


4. gelen cevaplar için teşekkür ederim. ben de 5 yıl önce yaptığım hayal panosunu buldum ve yerleştirdiğim herşeyin gerçekleştiğini farkettim. azimle mi oldu yoksa gerçekten de böyle bir çekimin etkisi var mı bilmiyorum ama 5 yıl önce bunları ancak hayal edebiliyordum. bilimsel bir tabanı olmasa bile sırf insana motivasyon verdiği için bile işe yarıyor olabilir bence

9 temmuz 22:15

5. Süslü benim de hayal panomdaki şeyler yavaş yavaş gercekleşmeye başlamıştı. Şimdi taşındım panom benimle değil ama buda hayallerimden biriydi (gizlinot: Aslında hayallerime giden yolda bir adım) .

10 temmuz 01:38

6. Bankada çalışan anonim, belki para konusunda hırslı biri değildir kendisi. İsteyenler için gösteriyordur kendisi uygulamıyordur?

10 temmuz 14:18

7. süslüm bilinçaltımız biz bir şeyi kendimize tekrar tekrar söyleyince farkında olmadan onun gerçekleşmesi için harekete geçiyor. Hani hep derler ya korktugum başım geldi diye onun nedeni bilincin onu komut olarak alması ve enerjisini o yönde harcamasından kaynaklanıyor. Yani aslında ortada çok da metafiziksel bi durum yok, etrafa yaydıgımız hislerin bile bir frekansı varken üstelik. Bu yüzden hep derler niyetlerinizi iyi şekilde dile getirin diye örnegin:sınavda hiç heyecanlanmıycam demek yerine -sınavda çok sakin olacagım demek bilinci daha dogru kullanmamızı saglar. Çünkü heyecan kelimesini kullandıgımız an bilinç seçici olarak onu alır olumsuzluk eki yeterli olmaz çogu zaman. Benim çok defa başıma gelmiş örnekleri de mevcut bu durumla ilgili. Umarım dogru aktarabildim anlatmak istediklerimi, sağlıcakla kalın:)

11 temmuz 14:20


8. Ben 12. Anonim özellikle uykudan uyandıktan sonraki ilk dakikalar ve uykuya dalmadan önceki ilk dakikalarda bilincimiz komuta oldukça açıktır. Eğer güzel temiz istekleriniz varsa bir kagıda yazıp yastıgınızın altına koyun sabah gözlerinizi açar açmaz okuyun. Ben tavır olarak çok somurtkan bi insandım, o gün iyi hissetsem bile ifadem hep ciddiydi bunu bu şekilde büyük ölçüde kırdım güler yüzlü bi şey oldum ve bunun (gizlinot: Gülümsemenin) bana çok iyi geldigini farkettim. Umarım sizler için de faydalı olur. Tekrardan saglıcakla:)

11 temmuz 14:23

9. 12. anonim, söyledikleriniz çok mantıklı geldi ben de deneyeceğim. benzer şekilde benim de yaptığım şöyle birşey var; pinterestte hayal panosu gibi bir pano açıp belli manzaraları, insanların fotoğraflarını vs. pinledim. bazı akşamlar yatmadan önce fotoğraflardan birini seçip kendimi orada hayal ediyorum. hem sabah kalktığımda daha mutlu kalkıyorum hem de ulaşmak istediğim hedefleri her gün kendime hatırlatıp motivasyon sağlamış oluyorum.

11 temmuz 17:38

10. Nil gün isimli bir yazar gar en meşhuru zaten onun "sorularla çekim yasası" gibi bir kitabı var. Ben sıkılırım uzun uzun kitap okuyamam diye soru cevap bunu almıştım baya kafamda çoğu şeyi oturttu. 

Aslında gücün sadece bizim elimizde olduğunu ama bunu kullanmauı bilmediğimizi keşfettim. Şunu söyleyeyim zor bir şey. Ben yapamıyorum özellikle son zamanlarsa. 

Örnek verecek olursam 

-bir arkadaşım varsı çok hayalperest bir kızdı. Gözü çok yükseklerdeysi. Hayalindeki erkeği şöyle anlattı bir gün "olacaksa eğer uzun boylu esmer kaslı yakışıklı zengin 27-28 taşındı şöyle havalı arabası olan biri olsun" dedi bir arkadaşımız kendini tutamayıp "sana bakacak mı peki" dedi çünkü kız öyle güzel falan değil bakımlı ama. "Kız da niye ki bana öyleleri layık değil mi" dedi. Kız öyle inanmış ki kendisinin öyle birini hakettiğine ya tam anlattığı gibi biriyle tanıştı hem de saçma sapan bir tesadüf sonucu. Adamın range roverı vardı ve christian greyvari hareketle yapıp kızın peşinden falan koştu :D 

-geçen aylarda bana şöyle bir şey oldu. Kızlarla hep canlı müzik dinlemeye gittiğimiz vir yer var. Son gittiğimizde şu romantik yere kaç senediem geliyorum çiftleri izleyip iç geçirip gidiyorum kimseyle gelemedim ya şuraya dedim. Bir ay geçmedi üzerinden biriyle tanıştım o yerin hemen yakınında bir cafede buluştuk ve çıkışta gidip sabaha kadar eğlendik ve hayatımın en romantik gecelerinden biriydi. 

-üniversite sınavına girdik sonuçlar daha açıklanmadı. Geçen senenin puanlarından istediğimiz yerlerin listesini çıkarıyoruz. Şu an mezun olduğumun okul da listesinin başlarında ben direk geçtim. Bir arkadaşım ya saçmalama en başa yazarsın onu dedi. Yok ya o kadar yapamam dedim. Sonra kendi kendime etrafını kalın kalın karalayarak dikdörtgen içine aldım okulun ve o anı şu an bile çok derin istiyorum içimden burayı kazansam ne güzel olur diyip insanlara xte okuyorum dediğimi orada öğrenci olduğumu falan düşündüm. Sonra eve gidince açıp okulun fotoğraflarına falan baktım kendimi içinde yürürken falan hayal ettim. Sonra puanım beklediğimden çok yüksek geldi ve ben o okuldan daha yüksek puanlı başka bir yeri üste yazdım. Kesin o gelir gözüyle bakarken iki puanla kaçırdım ve o hayal ettiğim okul geldi. Ben de hep çok içimden geçirdim oldu dedim durdum senelerce bilmiyorum tabii o saman çekim yasası falan. 

-en can alıcı olanı anlatayım gideyim. Bu işlerle uğraşan hatta Nil gün kitabını bana öneren kişi ile konuşurken aşk hayatımla ilgili bana önce ben istediğini söyle dedi. Ben tabii cool cool bunun kuralı olmaz hayat karşına birini çıkarır benim öyle şusu olsun busu olsun diye kriterlerim up dedim. Hayır sen ne istediğini bilmeZsen hayat sana kafasına göre birini gönderir sen bir düşün hayal et dedi. Bakın yukarıda anlattığım arkadaşım geldi aklıma peki dedim "uzun boylu olsun esmer olsun beni çok sevsin iligili olsun romantik olsun gezmeyi çok sevsin hayvanları çok sevsin evde kedi beslemek iştesin" diye uzun uzun anlattım ve arkadaş grubunda aynen anlattığım gibi biri ile tanıştım üstelik üstüme aşırı çok düştü benden çok hoşlandı sonrası uzun hikaye :) ama aklına 12de bile esse pat diye yola çıkıp bir yerlere giden şiir yazan bütün balık türlerini bile bilecek kadar hayvan düşkünü köpek de çok seven ama evde kedi besleyen biriydi. 

Ben çok içten geçirmek, yoğunlaşmak ve o anın içinde kendimii hayal etmek gerekiyor. O zaman oluyor. 

12 temmuz 02:01