sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
16 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

seks süresi ne kadar olmalı ve erkek kaç kere boşalmalı?

kızlar merhaba. ben yepyeni bir şey öğrendim ve acayip şaşırdım. erkekler bir günde ya da bir gecede birkaç defa boşalabiliyormuş 😧 nette okudum hemen bi sorayım dedim.  öncelikle bir giriş yapayım. ben yeni evliyim daha önce de sorularım olmuştu burada. evlenmeden önce deneyim yasamadık eşim de ben de. yani biz seviştiğimizde 20 dk falan maksimum yarım saat sürüyor o boşalınca seks de bitiyor. ben bazen orgazm oluyorum bazen olamıyorum.  bir sekste erkek kaç kere boşalır ki ya? boşaldı diyelim  sonra prezervatifi mi değiştirip devam mı ediyorsunuz ben çözemedim bu işi. 1 saat içinde mi iki üç defa boşalıyor erkek yoksa ara vere vere mi ?  bugüne kadar yanlış mı yaptık biz ya? kafam çok karışık. benimki bi posta boşalıyor o da erken oluyor neyse onu geçtim artık sonra hop duşa.  bir anlatsanız o kadar güzel olur ki bi açıklık getirin nolur. 

1. Kesiliyomuş "sizinki". 2-3 kere boşalır bir erkek, 2-3 posta demek bu. Arada zaman oluyor tabii ki dinleniyor biraz nefesleniyor. Ya da benim birlikte olduğum erkekler atletikti bilmiyorum. 

14 eylül 2018 16:10

2. Ben eşimden daha erken orgazm olduğum için genelde birden fazla boşalmasına gerek kalmıyor. Zaten uzun sürede boşalıyor. Ama ilk seks yaptığımız 18-19 yaşında olduğumuz zamanlar bir günde 6 kere birlikte olduğumuzu hatırlıyorum.( abazanlık+ergenlik birleşince böyle oldu.) aynı seks içersinde de bir kere 2 kere boşaldı diye hatırlıyorum. Ayrıca siz orgazm olmadan boşalıyorsa, yapmaya devam edebilir. Aldığı zevk düştüğü için çıkıyor hemen kendisi. Yani bencil bir hareket söyleyeyim.

14 eylül 2018 16:15

3. Yani aslında cevabı olmayan bir soru. Ama kendi boşalınca sevişmenin bitmesi hiç hoş değil. Sadece onun zevki için mi yapılıyor?

Süreniz sorun yok bence. 20 dakika çok kısa bir süre değil. Kaç kez olacağı tamamen size kalmış. Bizim sevgilim ile aralıksız 3 kez yaptığımız olmuştu. Tek sefer de bıraktığımız da. Evet her seferde prezervatif değiştiriliyor.

14 eylül 2018 16:16

4. Her gece sevişiyorsanız ya da 2 günde bir sevişiyorsanız yani dar bir zamanda kırk yılda bir görüşmüyorsanız zaten 1 kere boşalması yeterli. Tabi o arada sizin de tatmin olmanız ve boşanmanız lazım, ön sevişmeyi uzun tutabilirsiniz ikinizin de uzun süreler zevk alabilmesi için. Bunun zorunluluğu ya da şartı yok. Yarım saat idealdir erken boşalma olarak değerlendirilemez. Erken boşalmanın standartları vardır burada bazen yazıyorlar biz 2-5 saat sevişiyoruz diye ama bu da sorun mesela bir erkeğin 1-2 saat boşalamaması da geç boşalmadır ve problemdir. Bunun standartları yok dediğim gibi ha 5 dakika da boşalıyordur bunun için bir tedavi görebilir. Diğer ilişkilerle kıyaslamayın benim ev arkadaşım gece de 10 kere boşalıyor diyordu yani 4 saatte 10 kere boşalmak ne bileyim biraz şey zkxkckckc

14 eylül 2018 16:17

5. gerçek bir soru mu ya, evlenecek yaşta olup bu kadarını da bilmemek, bir de gelip burada sormak çok tuhaf gerçekten

14 eylül 2018 16:18

6. Arkadaşlar bir erkeğin birkaç kere boşalabileceğini biliyorum ama benim bahsettiğim şu :bir ilişki anında kaç kere boşalır bir erkek? Bunu merak ettim.

Son anonim Valla bunu bilmiyordum açıkcası. Birleşme dışında çoğu şeyi yaşıyorduk porno falan da izleyen bir insanım ama cidden bunu ben de bilmiyorum o yüzden şaşırdım zaten nette arattım tam bir şey anlayamayınca buraya yazdım. 

Yani şöyle erken boşalma problemi var maalesef ve doktora gitme taraftarı değil eşim. İlişki anında “ben de boşalmalıyım biran önce” diye kendimi koşulluyorum haliyle daha da geriliyorum.  

Şimdi anlıyorum  tam olarak tatmin duygusunu neden yaşamadığımı.

2 günde bir bazen her gün sevişiyoruz. Eşimi çok seviyorum gerçekten o yüzden sanırım hoşgörü sınırlarımı zorluyorum. 

14 eylül 2018 16:29

7. Erken boşalma teşhisini kim koydu? Yani 20 dk 30 dk kısa değil ki?

14 eylül 2018 16:36

8. Kusura bakmayın işte olduğum icin yarım yamalak yazmışım. Ön sevişmeyi ben ayarlarsam 20 dk sürüyor zaten içime girip boşalması 5 dk sürüyor kendini tuttuğu halde. Temposuz yaparsak yavaş yavaş o zaman 8-10dk yı buluyordur. Yalnız yazdıkça kötü hissediyorum kendimi. Hayır bunları yaşayabiliriz ama çözüme yanaşmaması su an düşündükçe incitti beni. 

14 eylül 2018 16:41

9. Daha yeni evlisiniz, birbirinizi tanıdıkça düzene oturur süreler

14 eylül 2018 16:46

10. Süslüü bir problem yok gayet iyi ilişki sıklığı da süresi de. Sadece ön sevişmede size odaklanılması gerek. Ekstra uyarmayın eşinizi elle falan. 

Tek sevişme esnasında çok çok zor birden fazlası. Hele 30yaşından büyük bir adam için. En az bir iki saate ihtiyaç duyuyorlar ara vermek için ve ikinci sefer boşalma süresi de uzuyor. Aceleye getirmeyin, kıyaslamayın ve tadını çıkarın<3

14 eylül 2018 17:27