45 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sergul kato vs selma teyze ye nolmus?

vallahi merak ettim ne olmus?

1. Ay bende merak ediyorumm

15 haziran 20:35

2. tatildeyken tartışmışlar herhalde.

15 haziran 20:39

3. valla sergülü bir takibi bıraktım neler dönmüş serhat ya. annesi yanlış yaptı falan demiş ama ne olduğunu ben de bilemiyorum sergülün paylaşıp sildiği storylerine denk gelen biri varsa aydınlatır belki.

15 haziran 20:43


4. Misafirlik zor hele ki uzun surelisi daha zor.. İki taraf icinde, duzenler degisiyor her dakika birlikte olmak daha zor, insallah duzelir 20 senelik arkadasim diyordu annesi..

15 haziran 20:46

5. Selma teyzenin kullanıcı adi ne ki açıklama mi yapmış ?

15 haziran 20:50

6. semra değil miydi ya?

serrose başlığında görseli vardı semra teyzenin ben de oradan olay olduğunda bakmıştım.

semra hiçbir şey yazmamış ama sergülün annesi bir şeyler yazıp silmiş (anasına bak kızını al sergül de aynı triplerde yazar yazar siler) biri yorumlara "istanbula döndüklerinde sergülün annesi iki gün semra teyzede kalmak istemiş o da yok oğluma gidicem demiş. onlar onu üç ay japonyada ağırlamışlar o iki gün kabul etmemiş." yazmış. doğrudur herhalde.

açıkçası kalkıp japonyaya 3 ay kalmaya götürdüklerine göre çok çok yakın bir dostlarıydı. e öyleyse arkasından kendine yakışanı yaptı falan diye saydırmak nasıl bir seviyesizlikse.

sergül de ciddi psikolojik bir problem var. ben ismini koyamaz narsistik kişilik bozukluğu muhtemelen. saçma sapan bir egosu var.

işin komik tarafı devamlı saygısız saygısız saldırdığı insanlardan hiçbir farkı yok. onlar gibi devamlı sokak ağızı ile insanlara saydırıyor. insan azarlıyor ne haddineyse. insanlarla dalga falan geçiyor.

bir de hala bu kızı takip edip hediyeler falan gönderenler her atara geldiğinde yorumlara köpekler havlamış güzel yüreklim sen boşver yazanlar var.

15 haziran 21:02

7. semra teyze tam olarak kim oluyor

16 haziran 01:12


8. Her ne olmuşsa bence semra teyze haklıdır:)

16 haziran 02:01

9. (link: https://www.youtube.com/watch?v=M_mX5ARKTL4 video) annesinin çok yakın arkadaşı imiş.

16 haziran 02:05

10. teşekkürler

16 haziran 02:54