yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  14 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  sevgilim çok öküz ne yapmalıyım?

  beni sevdiğini biliyorum bu konuda şüphelerim yok ama çok öküz. benim onu çok sevdiğime ve bırakmayacağıma çok emin ayrıldıktan sonra affettim kaç kez. evlilik planlıyoruz 2 seneye ama adam hala öküz gibi. yani nasıl desem bi rehavet var ekstra bi çabası yok baya rahat ve karakter olarak da naif bi insan değil. ama işte küçük de olsa ekstra bi çaba istiyorum güzel sözler duymak istiyorum. bunu ona söylediğimde işe yaramayacak biliyorum bi şekilde ben abartıyor olucam vs. nasıl belli edebilirim ekstra bir şeyler beklediğimi?

  1. öküz demeseniz mi.

  15 nisan 02:17

  2. Bu kelimeyi lügatıma kendisi soktu benim öküzlüklerim diye diye.

  15 nisan 02:19

  3. bunu sizin kafanıza soktuysa. kabullenmiş kabullendirmeye çalışan rahat erkek tipi. yani değişmez bacım adam bu. uğraşası yok anlıyor musun. bunu söyleyip kurtulmak daha kolay. işine gelmez uğraşmak. beklentiyi sıfırla ve de hayal kurma

  15 nisan 02:21

  4. Acaba insanların karakterini değiştirmeye çalışmasanız mı? Bizim kadınlarımızın en büyük problemi bu biriyle sevgili oluyorlar hem de huylarını bile bile sonra anneleri, babaları hatta öğretmenleri ve yaratıcıları gibi onları değiştirmeye çalışıyorlar, baştan yaratmaya uğraşıyorlar. Adam böyleymiş siz böyle değilsiniz ama seviyor vs laflarına da inanmıyorum seven insan karşısındakini üzmez, bazı fedakarlıklar yapar, ilişkiye uyum sağlar. Ama bu Benim öküzlüğüm diyip geçmez. 20+ yaş üstü insanları değiştiremezsiniz maksimum değişmiş numarası yaparlar o da eski düzene geçer geçmez unutulur gider. Romantik değilse ve siz bunu bekliyorsanız bunu verecek bir insan bulun, karakterini beğenmiyorsanız beğenebileceğiniz birini bulun. Hayat dediğiniz şey başkasının oğlunu alıp dönüştürmeye çalışacak, baştan yaratacak kadar uzun değil. Evlenmeyi düşünüyorum dediğiniz adamla ilgili öküz diyebiliyorsunuz ve daha kötüsü o size bunu dedirtiyor, bunu hakedecek şeyler yapıyor eee daha ne uzatıyorsunuz?

  15 nisan 02:42

  5. ilişki bitip başlayınca oluyor bence bu. yani bir kez bitmiş en fazla bir kez daha biter gibi. bir kere o acıyı yaşayan adam gamsızlaşıyor malesef. ben de hiçbir şey yapmıyorsun diye şikayet ederdim. yapsam da beğenmezsin belki diye hevessizleşmişti. ilişkiden ötürü.

  15 nisan 02:42

  6. ben yapılabilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. yapsa dahi sürekli ve devamlı olmaz ayda yılda bir. bir cümle kurar ardına tamam bu ona on yıl yeter kafasına girer. gerçekler..

  15 nisan 02:44

  7. Yani zorla boyle seyler olmaz gibi. 

  Siz ona okuz dedikce ve bir seyler bekledikce o da bu benim okuzluklerim dedikce, kisir dongu surucek.

  Iliskinizde kimse degismeye niyetli gibi degil. 

  Neden istediginiz gibi milyonca insan varken bu insanda israe ediyorsunuz madem “öküz”? 

  Asigim deseniz, insan asik oldugu insana öküz demez bir sey beklemez. Yani bekler de zaten o kisi ona beklentilerini verdigi icin asik olur.

  Siz neden israrcisiniz? Olmuyorsa olmuyordur. 

  Beni sevdiginden eminim demissiniz ama ne bileyim seven insan sizin bu kadar beklentileriniz oldugunu bile bile cok daha fazla caba sarfetmez mi? 

  Yani cok ozur dilerim ama nereden tutsak elimizde kaliyor gibi.

  15 nisan 03:06

  8. İnsan sevdiği için öküz diyemez falan biraz saçma değil mi? Bir insan sevdiğiniz de olsa öyleyse eğer söylenebilir bence. Aşktan gözü kör olmaktan iyidir.

  15 nisan 03:57

  9. Asktan gözü kör olmamanin sarti ona hayvan demek midir? 

  Allahim yarabbim ya. 

  Siz dersiniz o zaman sevgilinize ne diyelim. 

  15 nisan 04:14

  10. Sorudan bağımsız olarak, bu sözlükteki ilişki sorularına cevap veren kadınların hiç ilişkisi olmamış gibi ya.

  Gerçekten bazen hayret ediyorum. 

  Arkadaş çevremdeki çiftlere bakıyorum 10 kişiden 7si sevgilisini öküz diye tanımlar sözlüğe giriyorum herkesin partneri mü kem mel.

  Kimse sevgilisine öküz demiyor, haftanın 3günü romantik sürprizlerle geçiyor, ilişki aşşşırı heyecanlı ve ilgili, hiç tartışma yok.

  Dışarıya çıkıyorum tam tersi, kiminle konuşsam 5 gün iyi 2 gün limoni.

  Sözlük kadınları hangi boyuttayız neden dışarda karşılaşmıyoruz. 

  İyi bir eğitim aldım, mesleğim var, sosyal çevrem topluma göre orta ve üst kültürel düzeyde ama ben o anlattığınız burda bahsettiğiniz milyonlarca adamla karşılaşmıyorum. 

  Sizin çevrenizdeki tüm beyler neden bu kadar harika? 

  Soruya gelecek olursak gerçekten erkeklerin böyle dönemleri oluyor. Hemen hemen hepsinin içinde bir öküz var heleki ilişki ciddileştiyse bir rutine bindiyse büyük çoğunluk rahatlıyor ve annesine kardeşine davrandığı gibi davranıyor. 

  15 nisan 06:06