49 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgilim aklıma karpuz kabuğu soktu?

süslüler öncelikle fake değilim söyleyim de konuya geçiyorum sevgilim uzun süre biz çıplakken poposunu görmemem için sırtını dönüyordu sonra alıştı sonra dokundurmuyordu dokundurmuyordu başladı. şimdi o takıntılı sevgilime nasıl oldu bilmiyorum prostat masajı yapmaya başladım şakasına. onu izin verir oldu. neyse soru bunun neresinde diyenler olucaktır hemen geçelim sorunuza. geçen ciddi 2 parmak soktum parmağın tamamı değil bu arada yarısı bile değil hatta . neyse bana oha! çok zevk alıyorum sen beni ibne mı yapıcan dedi. bence artık bunu yapmayalım bi daha dedi boşalmaya yakın. sizce bu yatakta söylenen ciddiye alınmaması gereken öylesine söylenmiş bir laf mıdır?

1. Alslkssl haykırdım

9 ekim 22:48

2. Affedersiniz ama şak diye iki parmağı nasıl soktunuz? Yarısı bile olmasa çok zor bi şi o kaka yapmıyo insanlar :( bilemedim süslü

9 ekim 22:48

3. başka sitede yaşayamam ölene kadar buradayım. :D

9 ekim 22:48


4. Bunu nasıl aklımda silicem ya ne okudum az önce 

9 ekim 22:49

5. Bana karpuz kabuğunu sen sokmuşsun gibi geldi yalnız

9 ekim 22:49

6. haykırış neden anlamadım

9 ekim 22:49

7. arkadaşlar iyi misiniz ?

9 ekim 22:50


8. benim eski sevgilimde hoşlanıyordu bahsettiğiniz olaydan ama benimki biseksüeldi süslü. ibne mi yapıcaksın beni'yi geyiğine demiştir çok takılmayın bence.

dalga geçenleri de anlamadım ben de gayet normal bir durum.

9 ekim 22:52

9. 4. anonim silmeni gerektiren bişey olduğunu sanmıyorum?

9 ekim 22:52

10. Ben sadece sunu sormak istiyorum: Anladigim kadariyla Bu masaji yatakta spontane yapiyorsunuz sevgilinize, anal iliskiden once dahi lavman falan yapilir, oraya soktugunuzda parmaginiz kokmuyor mu ya da nahos surprizlerle karsilasmiyor musunuz? Hele de yemekten sonra direkt yattiysaniz offf.

Kusura bakmayin boyle sorular falan gordugumde aklima direkt isin bok pusur tarafi geliyor.

9 ekim 22:56