sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  10 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  sevgilim arkadaşları ve ben arasında bariz ayırım yapıyor?

  sevgilim arkadaşlarıyla daha sık vakit geçirip benimle haftada 1 gün görüşüyor, aynı şehirdeyiz bu arada. birkaç kez konuyu açtım ve öyle bir şey olmadığını onlarla görüşüyor diye onları benden ayrı tutmadığını söyledi. bu benim gerçekten canımı sıkmaya başladı artık ne yapacağımı hiç bilmiyorum. bu arada yeni bir ilişki değil süslüler uzun süreli birlikteligimiz var, fikir verebilir misiniz? bu durum gerçekten beni sürekli 2. planda olan insanmış gibi hissettirmeye başladı..

  1. Suslu yanlis anlamayin ama belki onlarlayken daha cok egleniyodur ya da muhabbetleri falan daha iyi geliyodur sevgilinize. Yoksa ben de sevgilimle vakit gecirmeyi daha cok severim tabi ki, ama onlayken sıkıliyorsam aklim arkadaslarima kayar ister istemez.

  9 şubat 18:51

  2. bende öyle düsünmeye basladım artık, ama madem benimle sıkılıyor o zaman neden birlikteliğe devam ediyor? böyle de bir durum var. boş vakitlerini sevgilisiyle geçirmek yerine gidip arkadaşlarıyla değerlendiriyor sürekli olarak. 

  9 şubat 18:53

  3. Ne zamandir birliktesiniz suslu? Uzun iliskiler genelde bir sure sonra aliskanliga donusuyor. O kadar zamanini harcadigi vakit gecirdigi insani hayatindan cikarmak kolay olmuyor dogal alarak. Ama acik olmasi gerekirdi tabi ki size karsi.

  9 şubat 18:57


  4. Bu size olan sevgisini düşük görmeniz anlamına gelmiyor ama belki de hayattaki öncelikleri genel olarak budur süslü size özgü birşey değildir arkadaşlarını partnerlerinden önde tutmak

  9 şubat 19:08

  5. Arkadaşları hep erkek mi? Onlara katılmayı deneyin siz de arkadaş olun.

  Biz öyle yapıyorduk ikimizin de karışıktı arkadaş grupları sonra birbirimizin arkadaşları ile de arkadaş olduk bazen başbaşa bazen onun grubuyla, bazen benim grubumla çıkardık.

  Bireysel çıktığımız da oluyordu kendi arkadaşlarımızla tabii.

  Siz de böyle teklif edebilirsiniz. Ama hep erkekse belki sıkılırsınız.

  9 şubat 19:30

  6. sırf beni ikinci plana atıyor diye eski sevgilimden ayrılmıştım. aynı şehirdeydik bizde her gece arkadaşlarıyla takılırdı iki haftada bir anca görüşürdük. arkadaşlarından bile değerli görmüyorsa görüşmeye tenezzül etmiyorsa ne diye çekiyorsunuz ki.

  9 şubat 19:31

  7. şimdi şöyle süslüler arkadaşlarının çoğunluğu erkek birkaç tane de kız var aralarında ama kızlarla pek samimi değil. genelde aynı arkadaşlarıyla görüşmüyor her gün, yani fazla arkadaşı var ve değişiyor çoğunlukla. bazen beni de katıyor ama ben genelde ilişkilerde sevgiliyle ayrı takılmayı daha çok seviyorum tabi arkadaşlarıyla da etkinlik yapalım sorun yok ama onları benden daha önplanda tutması durumu biraz kırıcı olmaya başladı. son süslü de yazmış mesela, her gece arkadaşlarıyla takılırdı diye. ben kendisine söylüyorum hani arkadaşlarınla da vakit geçir elbette ama beni de boşlaman hoş değil diye. böyle deyince illa her hafta 3-4 gün mü görüşmemiz lazım, kimi zaman sık görüşülür kimi zaman az görüşülür diyor. ama nedense hep haftada 1 görüşülüyor. ben dile getirmesem kendiliğinden hiç plan dahi yapmıyor zaten. ilişkimiz 2 buçuk yıl oldu bu arada ciddiyete doğru ilerliyor aslında. insan kırılıyor ne bileyim hani meşgul olur vakit ayıracak zamanı olmaz orası ayrı konu ama, arkadaşlarıyla çıkıp en az 5-6 saat vakit geçiriyor zaten gün bitmiş oluyor böyle olunca. 

  9 şubat 20:06

  8. Sizinle vakit geçirmeyi yeterince sevmiyor bence suslu, kendinizi geri çekin o teklif etmeden adım atmayın. Siz de çok meşgul olun ve tripli davranmadan onu ikinci planda hissettirin. Konuşmanız işe yaramadığı için diyorum bunları. Gecmiste ben de yaşadım meğer sevgisi bitmiş bana karşı.

  10 şubat 11:47

  9. teşekkür ederim süslü bu dediğini dikkate alacağım bende arkadaşlarımla vakit geçireceğim daha sık, bakalım o zaman anlar belki. sevgisini hissediyorum arar mesaj atar sık sık boşlamıyor o konuda bir sorunumuz yok, sadece vakit ayırma konusunda arkadaşları önplanda oluyor. belki de dediğiniz gibi hep ben söyleyince buluşmak daha sık vakit geçirmek için yanlış yapıyorum bir yerlerde.

  10 şubat 11:55

  10. benimki de öyleydi süslü. hala da öyle davrandığı oluyo. bu arada bizim ilişkimiz de 6 yıllık. mesela bi keresinde benimle otururken en yakın arkadaşı, abi dediği gerizekalı aradı diye "hadi bişi yapmıcaksak kalkalım mı" demişti. aşırı sinirlenmiştim. hayır dışardayız geziyoruz bişi yapmıcaksak dediği de yeter mi bu kadar görüşme anlamındaydı. bana buluşalım demez ama o abisinin yanına koşarak giderdi falan. ben de çok bozulurdum bi kere de o söylesin de buluşalım isterdim. konuyu açınca kabullenmiyolar, beni 2.planda tutuyosun dediğinde de reddediyolar. ben bi seferinde karşıma aldım konuştum o günden bu yana pek sorun yok. gerçi görüştüğü insanlar da artık evli. karşınıza alın ve laf sokmadan hissettiklerinizi tek tek anlatmaya çalışın. belki sizde de işe yarar, bende yaramıştı.

  11 şubat 04:39