14 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgilim eski sevgilisi ve abisi ?

sevgilim ve iki üç ay kadar flört ettiğini kızın - ki bu kızı beğenmiş zamanında biliyorum - abisi gene aynı yerde çalışıyor. ve yakınlar story atmalar falan. ben inanılmaz rahatsız oluyorum. bugün storyi görünce de inanılmaz gıcık oldum ve soğudum. sizce abartıyor muyum?

1. evet abartıyosun

17 haziran 21:15

2. abisi ayrı bir birey sen istedin diye işten ayrılması ya da -ne kadar kardeşinin eski sevgilisi olsa da- arkadaşı olan biriyle mesafe koyması saçma olurdu. rahatsız oluyor olabilirsin ama herkesin hayatına da karışamayız

17 haziran 21:17

3. niye abartasın süslü? sevgiline bu konu yüzünden sürekli trip atmayacaksan abartmıyorsun. rahatsız olabilirsiniz gayet abartıyorsun denecek ne var bunda?

17 haziran 21:18


4. (yazar: kucukgokkusagi) iletişimi en minimum düzeye düşürmesi istemem fazla olur mu peki

17 haziran 21:19

5. süslü sevgiliniz nerede ne yapacağını, konuşacağını bilen biri ise bunu demenize gerek yok bence. ama patavatsız veya laubali bir insan ise uyarabilirsiniz.

17 haziran 21:24

6. 3 kişi size zahmet edip cevap yazmış ve siz 'hayır abartmıyorsun' diyen tek kişiye cevap vermişsiniz, pes.

abisi yakın olabilir. bu sizi ilgilendiren bir konu değil malesef. hani aileden biri olsanız da gidip söyleseniz böyle böyle diye, tamam bi nebze haklısın denir ancak aileden değilsiniz. onun erkek kardeşinin sevgilisisiniz. dıdısının dıdısı yani. saçma. biri bana böyle bişey söylemiş olsa sadece yüzüne güler, sanane der geçerdim. sonuçta herkesin hayatına kimse karışamaz.

17 haziran 21:36

7. herkesten bahsetmiyor ama süslü. sevgilisinden bahsediyor. böyle bir şey demesi de hayatını kısıtlayacağı anlamına gelmiyor yapma diye diretmez zaten. insanlar rahatsız olduğu konuları sevgilisine, arkadaşına anlatmalı ki içinde büyümesin yoksa insan daha dolu oluyor.

17 haziran 21:38


8. o zaman soru sahibinde hata var. ben soruyu okuyunca abisi yakın, storyi kızla abisi atıyor olarak algıladım. siz, süslünün sevgilisi kızla story atıyor olarak anlamışsınız mesela. asıl soru hangisi?

eğer cevap abisi ise, benim cevabım uygun. ancak cevap süslünün sevgilisi ise, evet o zaman ben de çok rahatsız olurdum. sonuçta işler yürüseydi benim yerime o kızla sevgili oluyor olurdu. arada belirgin bi geçmiş var. bana hakaret oluyor çünkü.

17 haziran 21:46

9. Arkadaşlar diyor ki, benim sevgilim eski sevgilisinin abisiyle çok samimi. Bundan rahatsız olmuş, herkes de bi farklı anlamış. Ama bence dert edilecek bir durum yok çünkü abisi sonuçta, bir çocukla yakın oldu diye oo gel seni kız kardeşimle bir araya getireyim diyecek değil ya.

17 haziran 21:54

10. 6.anonim iki yazarında cevabı net bir şekilde belli onlara sorabileceğim bir sorum yok .Tabii kendi perspektifime yakın olan cevaba sorularımı yöneltirim.Günün sonunda da teşekkür edicektim herkese.Saldırmaya çalışmaktan sorumu bile anlamamışsınız.

17 haziran 22:10