28 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgilim ve popo hakkında bir soru ?

süslüler sevgilimle sevişirken en son sevgilim böyle popoma vurup karpuz gibi dedi gülümsedi. bende nasıl yani büyük mü çok onu mu demek istiyorsun dedim oda hayır tam benim istediğim gibi kıvrımlı dolgun vs dedi işte bende küçülsün ister misin falan dedim oda hayır dedi ben kötü mana da söyledin zannettim kızlar bunu kendi aralarında büyük manasında kullanır dedim oda siz çok yanlış kullanıyorsunuz o zaman dedi. zaten genellikle beğendiğini söylüyor hep ama böyle diyince ben bir bozuldum,bunda bozulacak bişey var mı süslüler? söyledi kaç kez beğeniyorum,tam istediğim gibi vs diye,ve neden benzetriğini de açıkladı büyüklükten,kötü bişeyden değil fakat gene de sormak istedim size

1. Bence kötü bir amaçla söylememiş beğendiği için söylemiş ki zaten size Dr beğendiğini söylemiş kaç kez.bence takılmayın bunlara süslü

13 mart 02:02

2. insan bu kadar saçma bir soruyu neden sorar. ve de bu kadar mahrem. azıcık da özeliniz size kalsın. karpuz gibidir onsan öyle demiştir. ne diyelim yani? :)

13 mart 02:03

3. süslücüm kendinizi övdürmek mi istiyorsunuz itiraf edin? erkek arkadaşınız çok açık ve net beğendiğini belirtmiş, ne duymayı istediğinizi cidden anlamadım.

13 mart 02:03


4. Adam begendigini soylemis zaten mevzu yaratmayın kendinize :)

13 mart 02:03

5. nohut dese de alınır karpuz dese de arası yok kadında. sevdiğiniz bir mamul varsa belirtin hep ona benzetsin, allah sabırlar versin efendim.

13 mart 02:05

6. Asla övdürtmek gibi bir amacım yoktu lütfen yanlış anlaşılmasın ben hakikaten beğenmediği için mi öyle söyledi diye sordum

13 mart 02:05

7. Ne saçma bi soru , poponun fotoğrafını atta o zaman oylayalım karpuz gibi derken iyi bişey mi demiş kötü bişey mi . O zaman gerçek bi cevap verebiliriz . 

13 mart 02:13


8. siz daha önce de sevgilim bana şişman mı dedi diye sormaya çalışıp bir paragraf kimsenin anlamadığı olaylar örgüsünü yazan kişi misiniz?

13 mart 02:36

9. Adam hep beğendiğini söylüyormuş, hala hakkaten beğenmedi mi diye sormak istedm diyorsun. Tamam çok güzelmiş popon öğrendik keşke bizde de olsa falan 

13 mart 02:40

10. Sevgilinizi tanımıyoruz, poponuzu da tanımıyoruz, aranızdaki ilişkiyi bilmiyoruz, sevisirken karpuz gibi demesi ne anlama gelir kestiremiyoruz. Ben cidden anlamıyorum böyle soruları yani laf arasında geçen bir şey bunu kafanıza takıp buraya yazmaniza mi güleyim, iliskinizde her şeyi bu kadar kafanıza takmanıza mi guleyim bilmiyorum.

13 mart 02:41