4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgilimden nefret ediyorum bencilin teki?

gercekten nefret ediyorum elimde olsa bir dakika yaninda durmam ama seviyorum ayri kalamiyorum biliyorum asiri sacma diyeceksiniz ama gercekten tam olarak boyle. simdikinden biraz daha az sevecegim ilk anda ayrilcam ondan. ama nasil yapicam bilmiyorum bi akil verin lutfen

1. Sevmek ve nefret etmek aynı anda nasıl mümkün olabilir ki? İki alakasız şey yani. Olayı biraz daha açsan?  Mesela neden nefret ediyorsun ondan? 

18 ağustos 01:29

2. Süslü sizi çok iyi anlıyorum. Zira 1 ay öncesine kadar aynı durumdaydım, ayrılmayı çok düşünüp uzun süre sonra başardım. Size tavsiyem ayrılmayı ertelemeyin. Ayrıldığınız anda aslında ne kadar çok boğulduğunuzu ve artık nefes alabildiğinizi hissedeceksiniz. Daha mutlu ve huzurlu olacağınıza inanıyorum. 2 yıllık ilişkimi bitirip 1 damla ağlamadım.

18 ağustos 02:55

3. Seninki sevgi değil bağımlılık. En kısa sürede ayrıl ve yalnız kalmayla başa çık. Kendine saygın olsun. Onsuz da durabilirsin. O yokken de senin bir hayatın vardı. Deidğim gibi seninki sadece bağımlılık.

18 ağustos 03:38


4. Seninki sevgi değil bağımlılık. En kısa sürede ayrıl ve yalnız kalmayla başa çık. Kendine saygın olsun. Onsuz da durabilirsin. O yokken de senin bir hayatın vardı. Deidğim gibi seninki sadece bağımlılık.

18 ağustos 03:39