54 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgilime çok düşkünüm çünkü yanımda olan tek insan?

merhaba süslüler, bu aralar kötü bir dönemden geçiyorum. sevgilimi çok seviyorum ve ondan gördüğüm desteği ailemden yada arkadaşlarımdan görmediğim içi sürekli onun yanında olmak istiyorum. beni eve bırakırken gözlerim dolmaya başlıyor, 2 gün ayrı kalıcak olsak ağlıyorum sürekli bir ağlama modundayım yani. sizce ne kadar normal bu. yani değil gibi geliyor çoğunuza ama gerçekten yanımda olan tek lişi o napıcam bilmiyorum

1. Sizi gayet iyi anlıyorum. Ben de bir yakinimi kaybedip depresyon geçirip üstüne fiziksel bir rahatsızlik geçirdigimde ne ailem ne arkadaslarim sevgilim kadar yanımda oldu. Sevgilimin bana destegiyle aramızda inanilmaz bi bağ oluştu.ve bu bağ diğer insanlarla asla yok benim için. Bu durumu yasamayanlar anlamaz. Ancak şu var ki ayrılıkların sonunda kavusacaginizi bilin kendinizi üzüp sevgilinizi darlamayin.

11 haziran 18:32

2. bu ne saldırgan yorumlar ya. nerden biliyorsunuz arkadaşlarını sattığını.yok öyle duruyormuş bilmem ne. kız belli ki depresyonda. belki ailevi problemleri var belki kötü bir dönemden geçiyor. buraya derdini yazmış. saçma sapan yorumlar yazıyorsunuz. milleti yargılamak için doluşuyorsunuz buraya. süslücüm büyük ihtimal depresyondasınız. küçücük bir sevgi kırıntısı arıyorsunuz. kendinizi yalnız hissedip kimsenin sizi anlamadığını düşünüyorsunuz. dönem dönem bende yaşıyorum bu durumu. ilerlemeden uzman yolu alın. psikolog yardımı alabilirsiniz. gerçekten terapiler işe yarıyor. içinizdekileri anlatınca rahatlıyorsunuz. umarım herşeyiniz düzelir.

11 haziran 19:20

3. 1. Anonim sizin şu saçma yorumunuza bile alınıp ağlayabilecek bi konumdayken asıl ben sizin kötü olan kalbiniz için üzülüyorum.

11 haziran 19:26


4. Ben hiç bir zaman aşırı arkadaş çevresi olan bir insan olmadım o önyargılı yorumlarınızın aksine çok yakın2 arkadaşım tarafından hiç istemeyeceğiniz şeyler yaşadım. Samimi olduğum başka arkadaşlarımla da aynı şehirde yaşamadığımız için iletişimimiz kısıtlı. Kendimi sizin gibilere neden açıklma yapmak zorunda gibi hissediyorum bilmiyorum ama yine de 

11 haziran 19:28

5. Evet psikolog yardımı alıyorum süslücüm. Umarım daha iyiye gider. Çünkü sadece buna değil her şeye ağlıyorum, bir dilim ekmekle günü geçiriyorum bazen.

11 haziran 19:30

6. Bağlanmayacaksın bir şeye öyle körü körüne...

11 haziran 19:46

7. Ben 5 senedir 1 gun ayri kalsam canım acıyor. Arkadaşlarım var ama zor gunler yaşadım ailemden çok destek oldu. Ben kalkamam derken, ameliyat masalarındayken, gücüm bitmişken hep yanımda elimi tutandı. Ben de ona ayni sekilde davranıyorum. Birlikte yaşıyoruz haliyle herkesten daha yakın bana. Arkadaşlarımı ya da sevgilimi konumlandirdigim yerler var hiçbir zaman bu sınırları aşmıyorum kimseye karşı. En yakın arkadaşım bilir sevgilimle kendino kıyaslamayacagini sevgilim de kendini kimseyle kiyaslamaz. Biz bir senede toplasaniz 10 gun birbirimizden ayrı kalıyoruz her ilişkinin durumu farklı. Uzak mesafe ilişkisi yaşayan insan bunu şımarıklık olarak algılayabilir ya da aynı evde yaşamayanlar ama ben kimsenin iliskisini yadirgamiyorum onlara da bu izni vermiyorum. Kendim de sorgulamıyorum güveniyorum, birlikte calisiyoruz, evimizin duzenini kendimiz sağlıyoruz. Uyurken özlediğimi biliyorum uyanınca dakikalarca koklayıp öpüyorum millet ne düşünüyor umrumda da degil açıkçası.

11 haziran 20:07


8. bir insana bu kadar bağlı olmak doğru değil.ağlamak nedir

11 haziran 20:08

9. sevgilinizle ilişkinizi kıskanmışlar. o yüzden linç yemişsiniz. buradaki saldırgan yorumlara bakmayın. kadın kadının kurdudur demişler. insanlar sizin psikolojik durumunuzu neler çektiğinizi bilmezler. buradan sallamak kolay geliyor. sevgiliniz size destek olup yanınızsaysa, elinizi tutuyorsa hiçbir şey önemli değil. insanlar sevmeyi bilmiyor. gerçek saf sevgi böyle bir şey işte. beni evime bıraktan sonra bile ağlayasım geliyor.sevgilim sen evden gittikten sonra bile eve gidesim gelmiyor diyor. böyle bir sevgi var maalesef bazılarına uzak geliyor. kalpleri taşlaşmış insanların. varsın arkadaşınız, aileniz olmasın süslü. sizi seven insan elinizi tutuyorsa, güç veriyorsa başkasının ne dediğini umursamayın.

11 haziran 20:31

10. süslüm bence haklısın. ben de arkadaşlarımı çok severim, çok iyi de bir arkadaşım ancak hiçbir şey bana sevdiğim insanın yanında hissettiğim mutluluğu, rahatlamayı vermiyor. benim de çok sevdiğim biri öldü geçen yaz ve bu sürede en çok o yanımda oldu, ellerimi tuttu ve aşırı bağlandım. hissetmeyen, bilmeyen insanların dediklerine kulak asmayın. kavuşacağınız zaman ne kadar mutlu ve heyecanlı olacağınızı düşünün. çok şanslısınız unutmayın. sevilmek güzel ama sevmek bambaşka.

11 haziran 20:33