yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  13 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  sevgilimin abisiyle aramdaki garip his?

  kızlar troll değilim olay çok ciddi, tavsiyelerinize çok ihtiyacım var. şimdi benim 2 yıllık bir ilişkim var, her şey gayet güzel , birbirimizi seviyoruz, iyi de anlaşıyoruz bir sıkıntımız olmadı şuana kadar. sevgilimi gerçekten seviyorum ve kaybetmek istemiyorum. ama şöyle bir şey oldu, bundan yaklaşık 5-6 ay önce ailesiyle tanıştım, o benimkilerle zaten tanışıyordu. kendisinden birkaç yaş büyük bir abisi var sevgilimin ve nasıl desem abisiyle tanıştığımda kendimi çok yanlış bir şey yapıyor gibi hissettim kızlar. adam bana bakınca tenim yanıyor gibi oluyor böyle derimin altı karıncalanıyor resmen. ne anlamda bilmiyorum ama beni bir şekilde etkiledi, sesi gülüşü bakışı vs direkt yanmaya başlıyorum çok garip bir şekilde. o da anlıyor gibi film izler gibi oturup bana bakıyor yani kafamı ne zaman çevirsem göz göze geliyoruz. kendimi çok huzursuz hissediyorum abisinin yanında ve asla konuşamıyorum, oradan direkt uzaklaşasım geliyor. oturuyoruz evde mesela bir anda bana baktığını görüyorum / hissediyorum ve tüm vücudum donuyor. valla anlatabiliyor muyum derdimi bilmiyorum ama derdimin ne olduğu da muamma. adam beni çok geriyor bana baktığını görünce gidip saklanasım geliyor ama bir yandan da hiç tanımamama rağmen sanki hayatım boyunca tanıyormuşum gibi geliyor. neyse bu garip sebepler yüzünden abisinin olduğu ortama gitmiyorum, sevgilim beni çağırırsa bahane buluyorum. sevgilim abisinden nefret ettiğimi düşünüyor artık neden sevmiyorsun abimi üzülüyorum diyor,  gelmememi buna bağlıyor. bu arada abisiyle aramızda hiçbir şey de olamaz imkanı bile yok ama adam beni hem korkutuyor, geriyor hem de ter döküyorum yanında kıpkırmızı olup yanıyorum allah aşkına bu ne mana ya. bu garip his dışında kendisinden hoşlanmıyorum, yani geceleri oturup düşünmüyorum ya da keşke ilk onunla tanışsaydım bilmemne gibi bir düşüncem yok, sevgilimi de çok seviyorum. şimdi bana nolur akıl verin ne yapmam lazım şu hissin geçmesi için? keşke yeni zellandaya taşınsa da adamı bir daha görmesem diyorum resmen. lütfen tavsiyede bulunun valla iğrenç biriymiş gibi hissediyorum.

  1. yeni zelanda

  20 kasım 2018 21:03

  2. hızlı yazdım, olur öyle hatalar :/

  20 kasım 2018 21:04

  3. Soru-cevap klasik girişi: sevgilimi çok seviyorum, düzenli bir ilişkimiz var amaaa.....

  20 kasım 2018 21:05

  4. cevaplar için teşekkürler, görüşmedikçe kafamda büyütebileceğimi ben de düşünüyorum ama görüşmek de rahatsız ediyor, bilmiyorum ya normal hayatta aklıma gelmeyen biri, gerçekten hakkında sürekli düşündüğüm kafamı kurcalayan biri değil. ama konusu açılınca ya da karşılaşınca çok geriliyorum rahatsız hissediyorum. sevgilime de anlatamam bunu utanırım en basitinden çünkü çok rahatsız edici bir durum, kötü biri olduğumu düşünüyorum zaten bu durumdan dolayı ama sevgilimi gerçekten seviyorum, ayrılsak toparlanamam bile bu yüzden uzak durmaya çalışıyorum zaten, bunun somut bir şeye dönüşme ihtimali acayip korkutuyor yani öyle bir şey olursa tüm hayatımı mahvederim ve çok sevdiğim sevgilimi de mahvederim. ama üstüne gitmeye çalışıcam durumun belki cidden tanıdıkça geçer.

  20 kasım 2018 22:28

  5. bence ciddiye alınacak bir şey değil. kendinizi suçlamayın ve önemsiz bir şey olduğuna inandırın, zamanla geçer.

  20 kasım 2018 23:23

  6. Farklı bir yorum yapacağım. Küçüklüğünüzde veya bebekliğinizden bir nedenden ötürü size kötü davranmış veya dizi üzmüş/ ağlatmış birini anımsatıyor olabilir. Böyle bir şey olmadı/ hatırlamıyorum diyebilirsiniz. Açıkçası ben okuduklarımızdan aşırı hoşlanma falan sezmedim. Apaçık rahatsızlık hissi bu. Hoşlantı hissetmediğinizi söylüyorsunuz, bencr biraz üzerine gidin konuşup ettikçe kafanızda normalleşecek ve bu his gidecek. Ben bahsettiğiniz hisleri birinin bakışlarından/ varlığından rahatsız olduğumda hissederim. Sevmediğim/ beğenmediğim vb biri sapık gibi bakarsa aynı bunu hissederdim. 

  20 kasım 2018 23:23

  7. kaçmak fayda etmiyorsa tam tersi tanımaya çalış. belki öylesine bir etkilenme falandır. en azından teşhis koymana yardımı olur. sevgilinle evlendiğini ve aklında bunun hep bir soru işareti olarak kaldığını düşün, hem de aile olacağınız için sürekli etrafında olacak. daha kötüsü evlendikten sonra yakınlaşma olma ihtimali bence.

  20 kasım 2018 23:37

  8. Sevgilim ablamdan hoslansaydi, ua da dediginiz turden hisleee sahip olsaydi baska bi bahaneyle ayrilip hem ablamin hem benim hauatimdan cikip gitmesini isterdim. Evet hislere isteyerek sahip olmamissiniz ama varligi bile rahatsiz edici. Asla kabullenilecek bir seu degil.

  21 kasım 2018 00:36

  9. Gözlerin dudakların alev alev çağırıyor yangınlara

  21 kasım 2018 00:40

  10. Bence normal bi durum sevgilin hos cocuksa abisi de hostur illa ki-aynı genler- e bi de bikacyas büyük o büyüklügün getirdigi oturmusluk var ayrı bi seksilik katar. ama boyle bisey basıma gelse sevgilimden ayrılırım onları da bi dhaa asla gormem. Yarın bigün sevgilinle is ciddiye binse evlenseniz omurluk eziyet valla direk ayrıl gitsin

  21 kasım 2018 01:16