22 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgilimin annesine ev hediyesi?

ne alabilirim, çok büyük bir bütçem de yok doğrusu. 

1. siz bu soruyu daha once sormadiniz mi zaten?

23 eylül 23:26

2. Salon bitkilerinden alabilirsiniz hem şık duruyor hem de düşünceli görünür. Onun dışında güzel bir çerçeve alabilirsiniz en kötü ihtimalle ben mesela kupa almıştım çok şıktı içinde süzgeci, kaşığı, bardak altlığı vardı bir de yanına bitki çayı koymuştum bir keseye kendim hazırlamıştım karıştırıp. Yanına bir mum bir de tütsü koymuştum çok hoşuna gitmişti. Arttırılabilir bunlar tabi.

23 eylül 23:34

3. kimin ne sorup sormadığının çetelesini de mi tutuyorsunuz? belki ikinci defa başka bir hediye alacak bunu bilebilir miyiz?

neyse cevap olarak ben de çiçek diyorum güzel olur her ortama yakışır. minik saksılarda bütçenize göre uygun bir tür bulabilirsiniz.

23 eylül 23:43

4. evet tutuyorum tabii ki, eger ayni soru kisa bir sure arayla tekrar soruluyorsa uyari mahiyetinde yazmanin nesi tuhaf? ve ayrica ben soru sahibine sordum, kendisi arzu ederse cevap verir. size sorulan sorularla ilgilenmenizi oneririm..

23 eylül 23:46


5. Fincan takımı olabilir? Ben mum delisiyim mesela bazı insanlar muma bayılır dekoratif ve şık bir mum olabilir?

Bir de ben çiçek fikrini epey beğendim!

23 eylül 23:49

6. eğer çiçek seviyorsa fesleğen alabilirsiniz. hem mis gibi kokar hemde daha sonra kurutup yapraklarından faydalanabilir.

23 eylül 23:50

7. çok belli tuttuğunuz zaten. soru cevabın bekçisi oldunuz sanırım. buradan uyarınca ne olacak yazarın adı belli sonuçta kendisine mesaj atıp da uyarmak yerine kalkıp da buraya yazarsanız ilgilenirim pek tabii.

23 eylül 23:58

8. Son zamanlarda çok görüyorum “bu soru soruldu” ya da “üf yine dedikodu sorusu” tarzda söylenmeler. Sanki soru cevap aparatındaki soruları yanıtlamak için bilimsel makale falan okuyup geliyoruz. Ne olacak tekrar tekrar sorulsa yada boş bir soru olsa. Hayret ediyorum artık

24 eylül 00:40

9. ya pardon da bekcisi olmussunuz diyenler ya da size ne sorulduysa diyenler... size ne elestirildiyse, siz neden bekcilik yapip cevap yetistiriyorsunuz. hayir dinime kufreden musluman olsa.

24 eylül 00:43

10. siz niye buraya gelip bunu yazma ihtiyacı duyduysanız o yüzden olabilir mi acaba? bakın ne güzel dediniz dinimize küfreden bari müslüman olsa siz de aynısını yaptınız şimdi. niye gelip bunu yazdınız diyebilir miyim ben şimdi size? diyemem çünkü burası tüm yazarlara açık bir alan. isteyen girip saygı çerçevesinde görüşünü bildirir cevap niteliğinde.

24 eylül 00:52